Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zřeknutí, zařeknutí, prokletí.

9. 4. 2017

Veškerá zřeknutí, zařeknutí, prokletí, které jsem já vyřkl/-a, které byly vyřčeny na mě, sebe zřeknutí se, zřeknutí se práce sám/sama na sobě, veškerá sebeobviňování a lynčování, bolesti a strachy teď a tady já se svou svobodnou vůli rozpouštím ze svého vnitřního já i z celého systému vnějšího i vnitřního pole. Rozpouštím ze své geometrie, chemie, fyziky a z duchovní stránky své celistvosti i z celého mého čakerního systému, mé aury i orgánů!

Prosím moje milovaná dušičko přiveď mi všechny z celé mé časové linie, na kterých jsem se takto provinil/-a a kteří se provinili na mně.

Moje milované dušičky s velikou láskou vás prosím odpusťte mi všechny bolesti a krutosti, které jsem vám působil/-a. Odpusťte mi všechna slova, veškeré myšlenky a činy nelásky, které jsem k vám vyslal/-a. Odpusťte mi, že jsem zranil/-a vaše srdce, tělo i ducha.

Já odpouštím vám vše, čím jste se provinili na mně. Všechna slova, všechny myšlenky i činy nelásky i prokletí, které jste ke mně vyslali.

Já odpouštím sám/sama sobě, že jsem se zřekl/-a i zařekl/-a sebe, proklel/-a sám/sama sebe i druhé, že jsem soudil/-a, obviňoval/-a a lynčoval/-a. Odpouštím si, že jsem to nepřijal/-a a nepochopil/-a v lásce.

Navracím vám veškeré vaše energie, včetně všech darů, nástrojů, předmětů, které jsou vaše a nazpět si beru veškeré své energie, dary, předměty, schopnosti a nástroje, které jsou mé.

A prosím tě milovaný Michaeli, aby si přetnul všechny vazby a pouta mezi námi, které nás poutají v nelásce a brání nám vzlétnout, jednou provždy tady a teď, teď!

Já vám dávám svobodu a prosím i vy dejte svobodu mně.