Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ženská a mužská podstata

11. 4. 2017

Se svou svobodnou vůlí si přeji plné sjednocení, harmonizaci a rovnováhu mezi ženskou a mužskou podstatou a mou celistvosti zde žijící na Zemi.

Milovaná bytosti ženy a milovaná bytosti muže mého já, teď a tady vás slaďuji do rovnováhy mé chemie, geometrie, fyziky i duchovní úrovně, ve vnitřním i vnějším prostoru ženství a mužství. Pravou i levou podstatu celého mého bytostního já, mužské a ženské celistvosti, znovuzrození, života a smrti mezi námi všemi v časoprostoru, teď.

Stahuji svou ženskou podstatu za pomocí Boží do mého bytí. Odpusť mi, moje milovaná bytosti ženy, že jsem se tě zřekl/-a. Odpusť mi. Já teď a tady s čistým srdcem a čistým záměrem tě přijímám nazpět. Přijímám tě a ukotvuji tebe, milovaná bytosti ženy, s tebou můj milovaný. Sleduji vás a harmonizuji, synchronizuji a ukotvuji tuto energii tady a teď v plném rozsahu, teď.

Stahuji svou mužskou podstatu za pomocí Boží do mého bytí. Odpusť mi, moje milovaná bytosti muže, že jsem se tě zřekl/-a. Odpusť mi. Já teď a tady s čistým srdcem a čistým záměrem tě přijímám nazpět. Přijímám tě a ukotvuji tebe, milovaná bytosti muže, s tebou moje milovaná. Sleduji vás a harmonizuji, synchronizuji a ukotvuji tuto energii tady a teď v plném rozsahu, teď.

Veškeré hranice, které vznikly mezi námi, mezi ženou a mužem, mezi mužem a ženou, teď a tady rozpouštíme v okamžiku přítomnosti, teď!

Rozpouštím zdroj ložiska vzniku prvopočátku nelásky mezi mnou a muži, mezi muži a mnou.  Rozpouštím zdroj ložiska vzniku prvopočátku nelásky mezi mnou a ženami, mezi ženami a mnou. Rozpouštím tento zdroj nelásky jednou provždy: „Teď!“