Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vodotrysk života

11. 4. 2017

Teď a tady prosím o tu nejsilnější energii, kterou mé tělo i mé srdce dokáže přijmout. Slaďuji je do jedné linie, rovnováhy a harmonie.

Teď a tady s velkou láskou otevírám brány celého mého bytostního já, všech mých srdci a všech těl. Otevírám tyto brány tak, aby se synchronizovaly v jednu úroveň bezpodmínečné lásky celého vnitřního a vnějšího zdroje mateřského centra bezpodmínečné lásky vesmírné, tělní a zemské, mé celé celistvosti, mého bytí. Otevírám brány své, mezi mnou a Zemí, mezi mnou a vesmírem a mým tělem.

Mé srdce přijímá světlo a lásku a já se stávám kopretinou své celistvosti, světla a lásky. Mé kořeny ať načerpávají teplo a vláhu mých životních sil. Můj stonek ať je vyživován světlem, láskou a prameny života. A já, jakožto květ, ať jsem naplněn životní silou, láskou a sluncem.

Veškeré mé paprsky života ať pročišťují veškerou mou časoprostorovou cestu, světelnou osu, krystalickou mřížku, mřížku života, geometrii. Energie, které se synchronizují, tančí a zpívají stejnou vibrací a úrovní a dokážou nahlížet do budoucnosti, současnosti a minulosti jedné v úrovni, v jedné úsečce. 

Přijímám a pročišťují tyto životní cesty, které se skládají jako puzzle k puzzli a já se stávám celistvostí svého poslání a posunu. Ať skrze mé tělo a orgány, mou mysl, srdce proudí tekuté světlo životní cesty a pramenů.

Paprsky mého primárního Slunce, Měsíce, vzduchu, vody, ohně a Země čistí mé tělo, jakožto čistý pramen, vodotrysk světla. Mé tělo je tvárné, mé buňky se synchronizují se světlem a s láskou a proměňují mou životní cestu a cesty.

Společně se mnou veškeré energie a buňky v celistvosti mého žití přijímají vodotrysk života, který skrze mé nohy, skrze mé tělo a korunu proudí. Očišťuje veškeré cesty, brány, má pole a vibrace i veškeré průsečíky, veškeré kletby, které byly na mě uvaleny a ukotveny v těchto polích a průsečících, v této posvátné geometrii a v kruzích.

Já teď a tady je rozpouštím a se svou svobodnou vůli si volím plné odevzdání a odvádím je teď a tady: „Teď!“