Jdi na obsah Jdi na menu
 


Utajené životy

6. 4. 2017

Stahuji celý časoprostorový prostor do jedné linie mezi minulosti, současnosti a budoucnosti tak, abych plně mohl/-a otevřít brány, zámky a mříže všech těch životů, které jsem uzavřel/-a a zamkl/-a ve svém bytí, ve svém vlastním vnitřním světě, sám/sama před sebou.

Milovaný Ježíši, s láskou tě žádám a prosím, abys mě vzal za mou ruku, a ruku v ruce jsme šli do těchto hlubin všech životů, kdy jsem sám/sama zamkl/-a tyto energie všech bolestivých životů sám/sama před sebou i před druhými.

Teď a tady kráčím po těchto nádherných paprscích vnitřního a vnějšího zdroje mého bytí, mezi všemi životy a energii světla a lásky pročišťují veškeré cesty, veškeré energie, veškeré brány, membrány mezi těmito danými životy, které se prolínají do současného, budoucího a minulého života tak, aby se plně pročistily tekutým světlem bezpodmínečné lásky.

Otvírám a rozpouštím tyto zámky, brány a mříže jednou provždy, v okamžiku přítomnosti, teď!

Dovoluji si nahlédnout do těchto životů a s láskou odpouštím všem, kteří mi ublížili a prosím odpusťte mi vy všichni, kterým jsem ublížil/-a já a odpouštím také sám/sama sobě. Navracím vám energie a beru si všechny mé. Dávám vám svobodu. I vy prosím dejte svobodu mně.