Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ultrazvukové energie

27. 2. 2017

Aktivujte si ultrazvukové vibrace vašich těl.  Napojte se na láskyplné bytosti vesmírné, zemské i vodní. 

Napojujeme se na láskyplné vibrace našich zemských i vesmírných těl a s velikou láskou přijímáme tyto ultrazvukové energie. Na této vibraci s velikou láskou šíříme světlo a energii a propojujeme se komunikačním portálem s vibracemi bytostí světel čistoty a posunu.

S velikou láskou můžeme přijmout ultrazvukové vibrace velryb, delfínů, slonů a všech živočichů i rostlin. Každá má svoji úroveň. A když dokážete s velikou láskou a čistým záměrem naslouchat a rozpustíte veškeré hranice, které vám brání se plně napojit, pak najednou uslyšíte, co vám povídají. Co promlouvají a co vám s láskou sdělují.

Když se stanete vibrací vašich těl a propojíte se v jednu sílu, jednu energii, jednu myšlenku a tvorbu, dokážete se nacítit na každou bytost vašeho posunu. Přijměte energie všech andělů. 

Vaše srdce vás vede. Vaše duše nese vaše energie, vaše vibrace se plně propojí. 

Tyto ultrazvukové vlny vám pomáhají s plným napojení a k vibrování v synchronicitě s komunikačními portály. Pomáhají vám s meziprostorovým vnímáním mezi membránami vašich těl a vašeho posunu. Tyto vlny se stávají vaší součástí i součástí zemského posunu. 

Vaše elektro pole tyto vlny plné očisty zaznamenává. Vaše vlákna, vaše DNA začínají vibrovat s pomocí Boží a vy se začínáte propojovat v jedno tělo, jednu úroveň, jednu vibraci, jeden posun. Stáváte se buňkou celého celku. Stáváte se týmem této buňky. Stáváte se součástí tohoto posunu.

Vaše vibrace vám napomáhají. Vibrujte tou nejsilnější vibrací vašich těl a záleží jenom na vás, jakou úroveň vibrace dokážete pustit a propustit. Tyto vibrace jdou do vašich těl a skrze Vaše těla. 

Váš záměr čistého srdce vás dovede k plné očistě všech vláken i podvláken, elektro pole, silového pole, magnetického pole a vy začínáte vibrovat stejnou silou. Začínáte se synchronizovat s vesmírným polem, s energií vědění. Dokážete se naladit na nádherné mimozemské bytosti čistého posunu a pomoci. 

Přijměte touto vibrací i veškeré informace a sdělení, které vám nabízí a které skrze vás přichází na zemský povrch pro posun planety. Uchopte sílu svou a dovolte sami sobě tyto energie propustit. Staňte se komunikačním portálem mezi vámi, Zemi a vesmírem. S velikou láskou dovolte sami sobě přijímat tyto energie. Tato vibrace vám napomůže se plně propojit s vámi všemi.

Tolik vás milujeme. Jsme součástí vás. Na to nezapomínejte.