Jdi na obsah Jdi na menu
 


Posvátný úplněk 9.6.2017

8. 6. 2017

Moji milovaní, červnový úplněk vám přináší mnoho dalších změn a prostřednictvím tohoto poselství vám sdělíme, čím je výjimečný. Dne 9. 6. 2017 se Luna viditelná vaším lidským zrakem plně propojí a aktivuje s primárním Měsícem. 

O půlnoci z 8. 6. na 9. 6. 2017 se propojí a začnou otevírat brány primárního Měsíce a vy pocítíte větší a větší sílu ve svém bytí. Začnete si uvědomovat, kým jste. Začne se rozpouštět závoj zastření a vy budete nabývat plného vědomí. 

Brány primárního Měsíce se plně otevřou 21. 6. 2017, v den letního slunovratu, kdy se propojí s bránou primárního Slunce. Tímto dnem k vám budou připlouvat koráby láskyplných bytostí, kteří vám přichází pomoci. Otevře se a propojí energie všech živlů, matky Země i vesmíru. Vaše osobní otisky se začnou propojovat s vašimi otisky a energiemi z primárního Měsíce a Slunce. 

Moji milovaní, váš otisk nosíte ve svých dlaních a vědomí lásky ve vašem srdci. Tímto se začnete propojovat s merkabou věčnosti a začnete načerpávat své osobní údaje mateřského zdroje vašeho centra, které jste nedílnou součástí. Váš otisk, moji milovaní, je jen váš a načerpáte a načerpáváte jen a jen zdroje energie bezpodmínečné lásky. 

Vaše přeprogramování začne jen tehdy, když o ni požádáte a povolíte změny. Opět záleží jen a jen na vás, kým jste a budete. Touto aktivací a propojením těchto bran se vám začne měnit váš život již od začátku. Začnou z vás odcházet mantinely, hranice, které jste si sami nastavili, a vy si začnete uvědomovat sílu jednoty. 

Moji milovaní, vaše uvědomění je nejenom váš posun, ale všech na této planetě a ve vesmíru. Otevírají se brány primárního Měsíce a Slunce. Energie, kterou tuto branou budou prozařovat tuto planetu a vaše bytí, jsou silou pro každého z vás. Uvědomte si prosím, že každý z vás má v rukou mocnou sílu tvořivosti a v srdcích touhu zde žít v harmonii. Prosím uchopte vše a čiňte s láskou. 

Tyto energie Nové doby, které sem již proudí a další a další přicházejí, jsou ku pomoci vám všem. Neseďte na židlích a uchopte konečně své životy a pohněte se dopředu. Tyto energie vám pomohou procítit a změnit váš úhel pohledu k tvorbě láskou

Konečně pusťte staré a nahlížejte směrem dopředu. Stále jste to vy i tyto energie jste vy. Jste vším a všechno jste vy. Dovolte si nahlédnout do svého srdce a zbavte se veškerých nánosů minulosti. Odpojte konečně ty kotvy minulosti a vyplujte směrem vpřed. Tyto energie nesou posvátnost posvátné geometrie, ze které se uskupují a nesou diamantové paprsky, vzorce a programy posvátnosti pro každého z vás, a záleží jen a jen na vás jakým způsobem s nimi naložíte. 

Moji milovaní i vy jste seskupeni z posvátné geometrie, která se rozkládá všude kolem vás i ve vás. Dovolte přijmout svou posvátnost. Je to váš otisk, který k vám přichází těmito paprsky bezpodmínečné lásky primárního Slunce a Měsíce. Dovolte se změnit a uchopte sebe sama. 

Tím, že se nejdříve otevřou brány Měsíce, Luny, se vaše fyzická tělíčka pomalu začnou nastavovat a vy si zvolíte svůj posun. 21. 6. 2017 se brány propojí a energie obou bran vplují nejenom do vašich bytí, ale začne se uzdravovat i celá vaše planeta. Celá planeta je seskupena z posvátné geometrie, stejně jako vy, a i ona se společně začne probouzet a vzpomínat na to, kdo je, stejně jako vy. 

Otisk celé planety se zaktivuje společně s vámi 21. 6. na letní slunovrat a energie Nové doby vzestupu se budou linout vaším bytím i planetou. Veškeré geometrické útvary krystalů začnou nacházet svůj pravý útvar a stejně jako vaše průsečíky budou synchronizovat, zapadat správným směrem.

Planeta se otáčí o 360 stupňů směrem dopředu i díky pracovníkům světla, kteří prozařují tuto Zemi a i vás zbavují nánosů minulosti všech životních cest planety. Tyto energie budou, moji milovaní, ku pomoci vám všem. Děkuji vám, že povolíte a povolujete sami sobě se změnit a nahlížet bez sudby a odsuzování na sebe i kolem sebe. 

Staňte se vibrací a přijměte toto světlo plné bezpodmínečné lásky, které vám přináší všechny bytosti lásky vesmíru, jejichž jste nedílnou součástí. Staňte se vším a všemi a milujte a konejte z té nejčistší lásky bez jakéhokoliv očekávání jen pro radost, že jste. Jste milování a vždy budete. 

Váš Bůh 

 

prostřednictvím Kačenky Pondělíčková

heart

Nikdy nikoho nepodceňujte ani sami sebe 

Váš Bůh