Jdi na obsah Jdi na menu
 


Otvírání bran rovnodennosti a rovnováhy v nás

20. 3. 2017

Teď a tady, v tuto chvíli, s tou největší láskou, moji milovaní, otevírám bránu bezpodmínečné lásky, rovnováhy, rovnodennosti mezi mnou, mezi časoprostorovou kapslí bezpodmínečné lásky, mezi Zemí, vesmírem. Otvírám s tou největší láskou směrem nahoru teď!

Otvírám bránu bezpodmínečné lásky rovnodennosti a rovnováhy mezi mnou, minulostí, současností a budoucností. Otvírám tuto bránu mezi celým vesmírem a nekonečnem, mezi mnou a vesmírem v tomto okamžiku tady a teď: „Teď!“.

Otevírám bránu svého srdce bezpodmínečné lásce, rovnováze, celistvosti celého mého bytostního já. Otevírám bránu zepředu i zezadu teď!

Otevírám bránu bezpodmínečné lásky mezi Zemí, mnou, vesmírem, okamžikem přítomnosti, minulosti, budoucnosti, s tou největší láskou otevíráme: „Teď!“.

Teď a tady přijímám veškerá kotviště bezpodmínečné lásky, která mě naplňují ve vnitřním i vnějším prostoru, v aurickém poli, ve vesmíru i v Zemi. Teď a tady přijímám svoji rovnováhu mezi nebem, mnou a Zemí. Mezi světlem a temnotou. Mezi okamžikem přítomnosti teď a tady. Mezi minulostí a budoucností.

Teď a tady tyto programy bezpodmínečné lásky a krystaly přeprogramovávám na bezpodmínečnou lásku, čistotu centrálního bezpodmínečného zdroje ve mně, vesmíru a Země. Toto kotviště lásky a světla ukotvuji v celém svém bytostním já, v mých otiscích, krystalech, ve vědomí a podvědomí, v celistvosti, propojuji se samotnou hvězdou duše a s čakrou Země. Ukotvuji a aktivuji v plném rozsahu, teď!

Přijímám si tvořivost budoucnosti, přijímám svou sílu, svou víru, své Božství, své světlo, lásku a propojení, rovnováhu, jednu linii, jeden směr, jedno světlo, jedno propojení. Teď a tady s tou největší láskou a okamžikem přítomnosti, přijímám sám/sama sebe, jakožto posla Božího s čistým záměrem své duše, svého srdce. Teď a tady aktivuji v plném rozsahu: „Teď!“.

Veškeré čipy, programy, hradby a hranice, programové a paměťové karty, implantáty teď a tady deaktivuji, rozpouštím a vyjímám v plném rozsahu: „Teď!“.