Jdi na obsah Jdi na menu
 


Otevřete se svému andělovi

10. 5. 2017

heartV této chvíli, moji milovaní, otevíráme s tou největší láskou brány bezpodmínečné lásky mezi námi, planetou a vesmírem, teď!

Otevíráme brány našich srdcí, našeho vědomí a podvědomí.

Otevíráme v plném rozsahu brány bezpodmínečné lásky Kristova vědomí. 

Teď a tady teď!

Moje milované buňky, moje milované bytosti orgánů, bytosti mých čaker, teď a tady, s tou největší láskou v našem srdci, vás žádáme a prosíme, abyste otevřely společně s námi brány bezpodmínečné lásky a my mohli plně vyčistit a nahlédnout do životní cesty a do linie našich cest, našich inkarnací, kdy se v nás, kolem nás a skrze nás usadily energie strachu.

Otevíráme brány našich orgánů, našeho srdce, naší biologie, naší chemie, fyziky a geometrie.

Otevíráme ze všech stran tak, aby mohly odejít veškeré neláskyplné energie, které nám brání k plnému rozletu a my jsme mohli přijmout sebe sama jakožto mistra nad mistry.

Otevíráme S láskou, Teď a tady, v plném rozsahu, teď!

Povolujeme sami sobě tyto změny a povolujeme všem energiím světla a lásky, aby mohly vstoupit a přistoupit k nám. My vám ze své svobodné vůle vstup povolujeme. Povolujeme vám vstup do naší celé celistvosti, do našeho bytí.

S tou největší láskou my přijímáme teď a tady ze samotného zemského jádra, ze srdce Země a od bytostí duté Země pramen a zdroj bezpodmínečné lásky, života a probuzení, které skrze naše kořeny plně proudí a naplňují nás silou a vírou v nás a v druhé. Načerpáváme přes celý náš kmen, ostrov, korunu, přes květenu, merkabu, přes nekonečno bezpodmínečné lásky vesmíru v nás, jelikož my jsme vesmír, my jsme Země, my jsme hmota, my jsme tvorba.

Naše kódy bezpodmínečné lásky se teď a tady otevírají a proměňují na živoucí vodu, na pramen života a svobody.

Teď a tady přijímáme lásku svou a stahujeme nádherné sloupy Božího světla a žádáme a prosíme všechny zbloudilé duše: „Vy všichni, kteří můžete, vejděte do těchto nádherných sloupů, do těchto portálů světla, kde na vás čekají andělé s otevřenou náručí. Andělé vám pomohu přejít na druhý břeh, odkud můžete pomáhat těm, kteří zde zůstali. Vstupte do tohoto světla. Je to probuzení a obzor, obzor pravdy a otevřenosti. Zjistíte, kdo jste, a kam máte jít. Všichni vás s otevřenou náručí vítají a čekají, až se budete moci opět znovuzrodit, a budete moci pomoci těm, kteří zde čekají s otevřenou náručí a přijímají vás nazpět, jakožto čistá láskyplná miminka. Duše čistoty a probuzení. Milujeme vás.“

S tou největší láskou, přes celý čakerní systém, páteřní systém, buňky stahujeme nádherný sloup energií archanděla Metatrona, který vyplňuje každičké místečko, a pročišťuje naši auru.

Zaceluje a pročišťuje ve všech směrech a úrovních.

S tou největší láskou žádáme a prosíme o ukotvení tohoto zdroje Božího vzestupu a čistoty.

Stahujeme, ukotvujeme a aktivujeme. 

Teď a tady teď. 

Celé seskupení čakerní se otevírá. Každičký květ přijímání našich čaker otvíráme od čtvrté čakry nahoru až do nekonečna bezpodmínečné lásky a nazpět. Od čtvrté čakry směrem dolů k zemskému jádru, k srdci samotného Krista a směrem nahoru zpět do čtvrté čakry.

heart

Moji milovaní jste teď a tady. Zahleďte se a podívejte se do svého srdce a za vaše srdce. Kdo tam stojí? Stojí tam nádherný anděl s otevřenou náručí. Vaše duše, vaše srdce, vaše bytí, vaše znovuzrození. Je to centrum bezpodmínečné lásky mateřského zdroje, který se napojuje v Zemi, ve vesmíru i ve vás. 

Za tím se rozprostírá zlatý sloup, který se rozšiřuje přes každou vaši hmotu vašeho těla, všech vašich těl. Rozšiřuje se jako nádherná tekutá záře, která zaplňuje každičké místo ve vašich orgánech a která pročišťuje veškeré strachy, spočívají na vašich bedrech, ve vaší fyzické hmotě, chemické i biologické, ve vašem DNA i ve vašich krystalech, moji milovaní. 

Pojďte s námi změnit zažité a pojďte s námi tvořit to, co máme v srdci ukotvené. Je to láska, je to jeden zdroj. Je to směr a probuzení. Jste to stále vy, kteří dovolují tuto tvorbu a změnu sami sobě moji milovaní.

Tak jest. Tak děkuji.

 

Přivítejte všichni k sobě svého strážného anděla. Obejměte ho a nechte ho si sednout před sebe. Sedněte si naproti němu a ruku v ruce, srdce v srdci mu teď předávejte vše nepotřebné. Propojte se s ním a odevzdejte vše, co není pro vaše nejvyšší dobro a pro nejvyšší dobro všech.

Milujeme vás.