Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novinky na našich stránkách

19. 1. 2017

Narodilo se nám nové miminko...laugh

...Anglické webové stránky, které pro nás vytvořila Kamilka. Kamilka pro nás již delší dobu překládá naše texty do angličtiny a mohli jste je najít v našem menu.

Od dnešního dne už najdete v našem menu odkaz, na tyto anglické webovky, kam i nadále bude Kamilka vkládat a překládat texty. Jelikož je Kamilka maminka dvou dětí a tyto překlady dělá s láskou pro nás všechny, aby se rozšířilo slovo Boží do celého světa, po večerech. Hledáme pro ní parťáky, kteří by jí pomáhali. Moc prosíme, pokud se cítíte na tuto práci, jste s láskou vítáni.

Náš tým již teď má několik dobrovolných členů. Pavlíka, který pro nás spravuje český web a dříve pro nás vytvořil úžasná videa, Zdendu, který s námi jezdí již od začátku a nyní se stal našim hlavním kameramanem a střihačem v jednom a jak už jsem zmínila Kamilku, která přeložila většinu textů a několik dobrovolníků, kteří také pomohli s překlady.

Jsme nesmírně vděčné za podporu vás všech i vás, kteří o nás povíte ostatním, či učíte, jak na sobě pracovat. Tímto bychom si dovolili požádat o šíření i termínů našich seminářů, k čemuž jsme vytvořili také v hlavním menu odkaz na naši propagaci. Zde bude možné vytisknout plakát a kdekoliv vylepit, jak to cítíte, že je vhodné. U vás v obchodě, v centrech, kde se přednáší, v obchodech s minerály pokud majitel dovolí…. atd. Čím více lidiček se naučí duchovní hygienu, jak odvádět dušičky, a hlavně přečte si slovo boží, tím více semínek zasejeme a tím rychleji se rozsvítí svět.

Díky vám všem, kteří jste v pravdě a lásce a držíte statečně pochodeň světla.

Vaše Prozření andělů