Jdi na obsah Jdi na menu
 


Magické novoluní 25.5.2017

24. 5. 2017

Novoluní, které začíná 25.5. 2017 v  21: 44 nám přináší silnou očistu našich těl, převážně čtvrté a páté čakry a orgánů, které úzce souvisí s těmito čakrami.

Už teď nám vyplouvají nezpracované životní situace, zkušenosti, které jsme v sobě ukryli sami před sebou, společně s utajenými energiemi, které jsme nechtěli vidět a skryli ve svých hlubinách. Společně s ukrytými tajemstvími vyplouvají nevyřčená slova, která nás tíží na srdci a nemůžeme je rozdýchat.

Budou a napomáhají nám bytosti světla a láskyplné mimozemské civilizace, které nám jsou již delší dobu nablízku a se svými koráby bdí nad naší planetou a našimi hlavami. Jsou to energie plné lásky a podpory, které k nám / vám všem prostupují a záleží jen na každém z vás, jakým způsobem naložíte s touto energii a s touto informací, ale věřte, že můžete požádat o pomoc, která je již u každého z vás.

Otevřete svá srdíčka a vpusťte do tohoto proudu vše, co vám neslouží a neprospívá. Vše staré a nepotřebné. Nechte vplout do svého nitra energie Nové doby a uvolněte vše skryté a odevzdejte do těchto krásných křišťálových bran, které se postupem vašeho lineárního času otevírají. Tím, jak se zvedá lidské planetární vědomí se aktivují brány vesmírné pomoci. Jde o devět křišťálových bran a sloupů, které se začínají aktivovat pro lidský vzestup pro civilizaci Nové doby. Nestůjte nečinně!!!

Odhoďte své zátěže, které vás stále drží v lidské pasti a nechte se vést. Vést vaší duši i vašim vědomím, Bohem ve vás. Nehledejte venku. Ten pravý zázrak je ve vás, v každým z vás moji milovaní. Vy jste Bůh sám sobě, tak odhoďte veškeré masky a nalezněte pravdu. Pravdu o tom, kdo jste!! My všichni jsme všechno a všechno jsme my.

Magickým úplňkem ( 9.6. 2017) nám vše začíná a již už nastalo. Rozzáří se vám nad vaší planetou, nad vašimi hlavami brána znovuzrození a vy můžete být nápomocni, ve zvýšení vašeho vědomí tím, že začnete u sebe a nahlédnete do svého nitra a pustíte se všeho starého na čem jste lpěli. Tím je myšlena minulost a nahlížení do budoucnosti. Věřte, že minulost je vaší nedílnou součástí, ale proč ji žít? Přijměte jí a propusťte, co vás tíží. Učiňte odpuštění milovaným i sobě. Poděkujte jim i sobě a pojďte dál!!

Jen žitím daného okamžiku si tvoříte svou budoucnost, proto se staňte nedílnou součástí svého okamžiku přítomnosti a nahlédněte do sebe. Teď a tady uvidíte zázraky a zázrak, kdy začnete poznávat, kdo jste. Že jste ta láska Boží. Jelikož vy jste Bůh, vy jste Ježíš, vy jste Buddha, jelikož žijí ve vás a i oni došli k pochopení, že všichni jsme jedno. Jen tak můžete dojít k sobě samým do svého já. Do svého vědomí kterým jste.

K vyjádření vaší podstaty potřebujete tuto hmotu. Vaše tělo, aby se mohlo projevit vaše vědomí a vy jste se stali nedílnou součástí sebe samých. Proto moji milovaní, přestaňte zanášet vaše krásná těla dalšími nesrovnalostmi, které ve vás vyvolávají nemoc, a jelikož nemoc není nemoc, ale nerovnováha v našich tělech. Tělo vám tímto dává najevo“ už dost! Už se více nevejde!“ Začni odpouštět a odevzdej veškeré informace, zkušenosti, situace, které vám vyvolávají v těle klamy, vztek, disharmonie, nerovnováhu a nakonec nemoc, které vás tíží. Uvědomte si, že to jste vy, kteří jsou strůjci svého života, že vy sami si tvoříte, jak zde budete žít a žijete.

My jsme zde pro vás a díky lidským bytostem, světlonošům, kteří již po celá tisíciletí na sobě pracují a jsou ve vědomí, vám můžeme předávat tyto informace, ale věřte, že dalším můžete být i vy. Záleží jen na vás, jakým způsobem tady chcete žít. Buď v chaosu nebo v harmonii. Je to vždy ve vás.

Když cítíš chaos kolem sebe, zaměř se na sebe a uvědom si to, že není kolem tebe, ale v tobě! Okolí ti jen zrcadlí, co máš v sobě. A když si toto uvědomíš a přijmeš, máš vyhráno. Je to první krok k tvému vědomí a posunu. Začněte nahlížet do těchto krásných zrcadel kolem sebe a nebojte se nahlédnout i do sebe. Ano, vychází to z vás a od nich k vám. Postavte se tomu stejně jako světlonoši, Ježíš a spousta jiných,  řekněte už stop! Jdu nalézt sebe sama. Začněte vyjadřovat pravou podstatu ze sebe, bez jakýchkoliv omezení a hranic, sudby a předsudků. Ukažte své pravé já. Já, jakožto své vědomí, které se vyjadřuje přes toto vaše tělo.

 

Tak praví Bůh,

přes vyjádření Kačky Pondělíčkové.

 

Odpusťte svému okolí a přestaňte dusit sami sebe. Vždyť jste to stále vy a jen vy. Uvědomte si, že nikdo vás nemůže srazit na kolena, že to jste vy, kteří se na ně sráží. Tak se postavte svému osudu a tvořte si své osudy, a nečekejte co přijde. Jste jako křišťálová voda, která má takový tvar, který jí zrovna dáte, propůjčíte. I vy jste proud vody a záleží jaký jí dáte tvar.

heartVy a jen Vy !!

 

Miluji Vás, Váš Bůh