Jdi na obsah Jdi na menu
 


Letní slunovrat 21. 6. 2017

21. 6. 2017

Moji milovaní, otevírají se brány Země a vše krásné povstává. Obklopuje vás posvátná láska a světlo. Bytosti lásky vás zahalují svými křídly lásky a obklopují bezpodmínečnou láskou. Otevřete svou náruč, svá srdce a obklopte sebe a vaše milované tou nejčistší láskou, kterou dokážete ze sebe vyjádřit.

Nastává letní slunovrat a brány lidského, zemského a vesmírného vědomí se otevírají a začínají k vám plně proudit primární paprsky z Měsíce, které se aktivovaly 9. 6. 2017 v 15:06. Další diamantové paprsky bezpodmínečné lásky se zaktivovaly v okamžiku letního slunovratu 21. 6. 2017.

Tyto paprsky v sobě nesou osobní kódy, vzorce, programy a otisky každého z vás a Země. Obklopí  srdíčka každého bezpodmínečnou láskou a přináší vám víru a vědění tou největší silou, jakou vaše tělíčka dokáží přijmout. Začnou se propojovat s vaší celistvostí, s vaší buněční strukturou, biologií, a s posvátnou geometrií, kterou každý v sobě a kolem sebe má. Moji milovaní, tyto energie, které k vám proudí jsou pro všechny lidské bytosti této planety, a pro všechny na celé planetě Země.

V tento magický čas nastává plné propojení celé středové linie každého z vás, planety i vesmíru. Otevřete svá srdce a nechte se vnést do tohoto proudu, toku bezpodmínečné lásky, která vám pomůže pochopit, kým jste. Vaše buňky začnou plně rezonovat stejnou vibrací, začnou se synchronizovat a léčit láskou vašeho zdroje, mateřského centra, které je v každém z vás.

Otevřete svou náruč a nechte do svých srdcí vnést změny, přejte si změnit a najít sám/sama sebe v sobě. Moji milovaní, vaše těla budou procházet značnou proměnou a záleží, jakým způsobem se podíváte na indicie, znamení, která vám vaše těla začnou plně vyjadřovat. To zní vaše duše, která volá: „Pohlédni na mě. Pojď ruku v ruce a s láskou ve svém srdci.“

Postavte se pevně a nahlédněte do svého zrcadla a zrcadel, které kolem vás chodí, a nechte vyplout vše, co s vámi nesouzní a není pro vaše nejvyšší dobro a dobro všech. Buďte vy, ti kteří otevřou svůj vnitřní úhel pohledu a začnou nahlížet na celý svět očima plné lásky. Ze srdcí každého z vás bude proudit energie síly lásky pro všechny kolem vás.

Moji milovaní, my vás obklopujeme stejnou silou lásky, kterou nesete v sobě i vy. Vypusťte ji ven a nechte ji plně proudit svým bytím všude kolem vás. Tyto paprsky vědění vám napomůžou si vzpomenout a uchopit sílu a víru vstát a jít, stát si za tím, kdo jste, za vyjádřením vaší podstaty.

Začnete si rozpomínat a vzpomínat. Uchopte vše s tou nejčistší láskou a radostí. To uzdravuje vaše těla i vše ostatní kolem vás. Čistý proud vaší radosti a lásky vám léčí veškerá vnitřní poranění a hluboká zranění, včetně pocitů a emocí.

Uchopte diamantový proud a začněte harmonizovat vaše těla, včetně vaší ženské a mužské podstaty, a světelnou síť vašeho vnitřního bytí, která obklopuje vaši celistvost i orgány. Tyto diamantové paprsky se stávají vaší součástí a vy plně přijímáte a propojujete veškeré kódy, vzorce i programy, osobní otisky, které vám přináší, s těmi, které nese vaše vyjádření ve vašich tělech teď a tady.

Obklopte se láskou a lásku vyzařujte a milujte všechny a vše, vždyť jste to vy, akorát v jiném vyjádření. Všichni jste vším a všichni jste všechno.

Miluji vás i vy milujte sebe a ostatní.

Váš Bůh

diam1.jpgPrimární Měsíc k nám promlouvá. Zavolal Kačenku, aby šla vyfotit diamantový paprsek.