Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jarní rovnodenost 2017

20. 3. 2017

Jarní rovnodennost 2017

Moji milovaní dnešní rovnodennost vám přinese mnohé změny do vašich srdcí a záleží na tom, jakým způsobem se k nim postavíte, jak je uchopíte a jak vykročit těmto změnám vstříc. Záleží jen a jen na vaší volbě, jakým směrem se vydáte, jestli tyto změny, které vyplují z nitra vašeho srdce, Země, vesmíru překročíte, nebo je uchopíte, budete naslouchat a nahlížet. 

Dnes v 11:43 lineárního času se otevřou brány rovnováhy mezi nebem a Zemí, světlem a tmou. Otevřou se brány časoprostoru a vytryskne pramen znovuzrození, čistoty a pravdy. Tento pramen začne tryskat na povrch zemský a vám se bude před očima zobrazovat pravda, pravda o každém z vás. A bude záležet jakým způsobem a jakou silou dokážete nahlédnout do vašeho zrcadla, jestli si budete přát nahlížet dál a přijmout sami sebe. 

Moji milovaní, nastává čas znovuzrození, nejenom na Zemi a vesmíru, ale i ve vás. Tak pojďte ruku v ruce změnit celý svět. Já vám věřím. Tak začněte věřit sobě i vy, a pojďme tvořit ráj na vaší planetě. Země rozkvétá, skřítkové vstávají a probouzí pramen Boží vody k napojení vaší planety a každého z vás bezpodmínečnou láskou. 

Pojďte společně otevřít brány rovnováhy ve vašich srdcích a propojit se s vesmírem a se Zemí. Pojďme společně zasít semínko, a nechat jej vzkvétat v našich srdcích a zalévat zdrojem bezpodmínečné lásky. My všichni se dnešní den spojíme v jednu sílu bezpodmínečné lásky a zahalíme se do závoje znovuzrození. 

Voda, vzduch, oheň a Země se probouzí a začínají vzkvétat. Odhalte svá srdíčka a otevřete oči a podívejte se na sebe jako na tvorbu zde na této planetě. Jste to vy, kteří dokáží společně ruku v ruce pomoci sobě a druhým. Osvoboďte se od všech pout a omezení, hranic, které vám brání projít branou probuzení a nahlížet sami do sebe. 

Já mám víru ve vás, mějte ji vy sami v sebe. Máte možnost odhalit své masky, které vás bolí a odkrýt svou pravou tvář. Máte možnost svou tvář přijmout a usmát se sám/sama na sebe a povědět: „Tady jsem, to jsem já!“. Máte možnost se začít usmívat na všechny a všechno, jelikož to jste vy, ta pravá podstata celého vašeho dění. Otevřete brány znovuzrození mezi vámi, Zemi a vesmírem a nechte skrze sebe proudit bezpodmínečnou lásku, která je ve vás ukrytá a čeká tak dlouho na vaše probuzení. 

Celý svět ve vás, kolem vás se vyrovnává. Je to tady a teď, a je jen na vás a na vašem přijetí sama sebe a na přání tvořit ráj v sobě. Tím tvoříte ráj i kolem sebe.

Odhoďte masky a představte se sami sobě, kdo jste. Vy jste tvůrci svých srdcí, svých přání a snů. Tak pojďte ruku v ruce. Jsem zde pro vás a povedu vaše kroky domů, domů směrem k vám samotným. Tam je domů. Tam jsem já. Jelikož vy jste já. Bůh.

Miluji vás, váš Bůh.