Jdi na obsah Jdi na menu
 


Energie požehnání a vzestupu

15. 2. 2017

Promluvy Boha k lidem Země

V tuto chvíli skrze vás plně proudí proud čisté lásky, energie vašeho srdce, která vás posouvá směrem nahoru a otevírají se vám přístupové cesty, kanály k vašemu bytostnímu já. Proudí k vám informace, které vám dovolí nahlédnout do vašeho nitra. 

Tyto nádherné paprsky světelné záře kosmického a vesmírného posunu, vašeho vzestupu, sestupují dolů v symbolu překrásné růže Panny Marie, která se ukotvuje ve vašem srdci a tyto nádherné okvětní lístky prosvítají a přinášejí vám bezpodmínečnou lásku, požehnání, světlo a pomoc skrze srdeční čakru. 

Tyto paprsky září jako nádherné slunce. Nádherné paprsky archanděla Metatrona a mistra Saint Germaina proplouvají směrem dolů skrze naše čakry, jako hvězdy Země, až k samotnému zemskému jádru a k srdci samotného Krista. 

Vaše srdce propouštějí veškeré zábrany, obruče, zámky a mříže. Vaše koruna a kořeny se stávají vaší součástí a vy jste součástí tohoto vzestupu. Záleží jenom na vás, jakým způsobem se zapojíte a jakým směrem půjdete. Ale věřte, že mi všichni víme, jak vaše srdce září, jestli jsou vaše úmysly čisté, či ne. 

Nahlédněte do svého srdce a nechte vyplout ze svých hlubin veškeré nejtajnější energie, které vám brání v posunu a otevření. Vaše srdce ať září. Vaše slunce čeká na to, až se probudíte. 

Kmen je vaše tělo. Koruna je vaše vědění a kořeny vaše kotva. Kotva směrem domů k tomuto vědění, abyste se posunuli a zvedli. Zvedli se z těchto židli a začali pracovat sami na sobě a ukázali druhým, že to jde. Zvednout se z těch kolen, propojit se sám se sebou, s tou láskou bez jakéhokoliv odsuzování, soudů bolesti a strachu.

Pracujete sami na sobě a jdete dál. Vy jste ten posun sami sobě a my jsme tu proto, abychom vám pomáhali. Přijměte tyto energie za své a vaše energie ať se stanou nedílnou součástí mne, Ježíše. Můj plášť ať vás zahalí do bezpodmínečné lásky vašeho posunu, vašeho prozření.

Dovolte si nahlédnout sami do sebe a beze strachu přijímat, co vyplouvá. Vždyť já a my všichni jsme tady pro vás. Bytost vody skrze vás proplouvá. Oheň spaluje. Vítr rozfoukává. Země pohlcuje. 

Vždyť my všichni jsme tu pro vás a vy se stále skrýváte za svůj stín. Překročte ho. Nemějte strach překročit svůj vlastní stín. Je to hranice. Nestůjte, překročte a pojďte s námi dál. Uchopte svoji sílu, svoji víru a svoji zodpovědnost. 

Kam jste jí odložili? Po celá tisíciletí odevzdáváte zodpovědnost druhým. To já ne, to on, oni za to můžou. Ne, ne, každý sám je strůjcem svého života. A vy máte volbu uchopení buď strachu, a nebo lásky. Je to na vás, jestli chcete žít v bolesti. 

Jestli chcete, moji milovaní, my s tím neuděláme nic, protože vy jste ten nástroj. Vy jste ta struna. Vy jste ta vibrace, vy jste ten posun, který vás a druhé nápojí na ten zvon, na tu jednotu, na tu sílu. Vaše víra vás posune dál. Přijměte svou zodpovědnost. Zodpovědnost za své činy. 

A věřte jsou dál, než dokážete nahlédnout. Dovolte si nahlédnout až tam, kam váš zrak nedohlédne, ale vaše duše ano. Následujte oči vaší duše. Následujte uši vaší duše, jelikož ona ví a my víme, kam vás vede. 

Váš fyzický zrak je omezen. Fyzický sluch je omezen. Dovede vás pouze tam, kam potřebujete. Dovolte, aby vaše fyzika, chemie a biologie se propojila s vaším tělem, s vašimi buňkami, duší, vědomím, s myslí. 

Otevřete svoji náruč a nahlížejte a naslouchejte, plnými doušky lásku popíjejte. Vždyť je tady pro vás pro všechny. Nikdo není vyvolený, jenom záleží na vás, jakým způsobem uchopíte svoji sílu a svoji víru a s jakou láskou jdete dál. Teď a tady je čas uchopit a jít.

Ale nejdřív si dovolte nahlédnout sami do sebe, ať vyplave vše, co nepotřebujete. Co je nepotřebné a brání vám k víře a posunu. To, co vám brání nahlížet do svého bytí. 

Nechte se nést tou nejkrásnější vibrací vaší duše, láskou a spojením. Vždyť jste jeden tým, jste jedno vlákno, a to vlákno je propojené s dalším a dalším. Je to jednota, je to zvon, je to vše propojené. Nejdříve vy a potom ostatní. Nejdříve do hloubky nahlédnout a změnit sami sebe a potom měňte druhé

Rozhlížejte se kolem sebe. Lidská zrcadla jsou kolem vás a nebuďte lhostejní. Propojte se s duši, s bezpodmínečnou láskou vašeho srdce a dovolte vaším průvodcům, aby vedli vaše kroky, aby vám otevřeli směr vaší duše, aby vám ukázali vaše poslání.

Ale mějte prosím trpělivost. Trpělivost moji milovaní je důležitá, jak pro vás, tak pro nás. Dejte sobě čas propojit se s námi tělem, myslí, duší, srdcem a nechte vypnout vše nepotřebné. Vaše čakry se otevírají a my vám s tím pomáháme. Vaše kódy se aktivují. Aktivují se informace, které v sobě máte a které v sobě nosí každá čakra, každá bytost. Nese nádhernou informaci, krásnou vibraci posunu a vědění. 

Dovolte se napojit na vaše čakry, na bytosti čaker. Obejměte je, vždyť jsou tam také pro vás. Nesete v sobě informace. Každý z vás má plán své duše. Dovolte se propojit beze strachu, bez bolesti a bez smutku. Dovolte si nahlédnout tak, abyste mohli přijmout tyto kódy, aktivaci vašeho vzestupu, a aby se vaše těla proměnila v nádherné krystalické zářivé energie. 

Přijměte energie mé, Ježíše a propojte se s nimi. Chytněte mne za ruku, vždyť jsem tu kolem vás. Chytnete nás všechny za ruce a my se propojíme v jedno světlo, jednu bezpodmínečnou lásku, která naplní vaše srdce. Věřte, že vás tady potřebují vody, ohně, vzduch i Země. Všechno je propojené. 

 

Milujeme vás, váš Ježíš a Bůh