Jdi na obsah Jdi na menu
 


2017

Příspěvky

Vodotrysk života

11. 4. 2017

Přijímám a pročišťují tyto životní cesty, které se skládají jako puzzle k puzzli a já se stávám celistvostí svého poslání a posunu. Ať skrze mé tělo a orgány, mou mysl, srdce proudí tekuté světlo životní cesty a pramenů.

 

Ženská a mužská podstata

11. 4. 2017

Se svou svobodnou vůlí si přeji plné sjednocení, harmonizaci a rovnováhu mezi ženskou a mužskou podstatou a mou celistvosti zde žijící na Zemi.

 

Zřeknutí, zařeknutí, prokletí.

9. 4. 2017

Veškerá zřeknutí, zařeknutí, prokletí, které jsem já vyřkl/-a, které byly vyřčeny na mě, sebe zřeknutí se, zřeknutí se práce sám/sama na sobě, veškerá sebeobviňování a lynčování, bolesti a strachy teď a tady já se svou svobodnou vůli rozpouštím ze svého vnitřního já i z celého systému vnějšího i vnitřního pole.

 

Smlouvy s temnem

9. 4. 2017

S tou největší láskou rozpouštím společně s Kristovo vědomím, s Ježíšem a s bytostmi světla a lásky veškeré staré a cizí programy, smlouvy, jistiny, vzorce, implantáty i pečetě, čipy i paměťové karty mezi světlem a temnotou.

 

Utajené životy

6. 4. 2017

Milovaný Ježíši, s láskou tě žádám a prosím, abys mě vzal za mou ruku, a ruku v ruce jsme šli do těchto hlubin všech životů, kdy jsem sám/sama zamkl/-a tyto energie všech bolestivých životů sám/sama před sebou i před druhými.

 

Otvírání bran rovnodennosti a rovnováhy v nás

20. 3. 2017

Otvírám bránu bezpodmínečné lásky rovnodennosti a rovnováhy mezi mnou, minulostí, současností a budoucností. Otvírám tuto bránu mezi celým vesmírem a nekonečnem, mezi mnou a vesmírem v tomto okamžiku tady a teď: „Teď!“.

 

Jarní rovnodenost 2017

20. 3. 2017

Dnes v 11:43 lineárního času se otevřou brány rovnováhy mezi nebem a Zemí, světlem a tmou. Otevřou se brány časoprostoru a vytryskne pramen znovuzrození, čistoty a pravdy.

 

Přeprogramování na bezpodmínečnou lásku

17. 3. 2017

S největší láskou otevírám bránu svého srdce. Otevírám bránu bezpodmínečné lásky vesmíru, Země i mého bytí. Napojuji se na zdroj lásky a světla a Kristovo vědomí

 

Ultrazvukové energie

27. 2. 2017

Napojujeme se na láskyplné vibrace našich zemských i vesmírných těl a s velikou láskou přijímáme tyto ultrazvukové energie. Na této vibraci s velikou láskou šíříme světlo a energii a propojujeme se komunikačním portálem s vibracemi bytostí světel čistoty a posunu.

 

Posílejme lásku každý den

26. 2. 2017

Vložíme i celou naši planetu Zemi do zlaté koule. Propojíme naše srdce se srdcem Krista a vyšleme ten nejsilnější paprsek lásky z našeho srdce k Zemi.