Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zavírání bran starých energií

24. 8. 2016

Moji milovaní, toto sdělení je pro vás všechny. Otevřete oči a vnímejte veškeré změny, které se kolem vás dějí. Naslouchejte svým srdcem a probuďte nejen sebe, ale i své okolí.

Neschovávejte se a pošlete toto sdělení dál. Buďte otevření lásce a silnému posunu. Jen tak se otevře vědomí lidstva a posunete se s velikou vervou dál a dál. Všichni jste poslové boží. Otevřete brány novým energiím a nechte plynout energie lásky skrze svá srdce a bytí.

Zavřete brány starých energiích a odevzdejte vše staré, které souvisí s těmito energiemi. Poproste svou DNA a svou biologii včetně své buněčné struktury, aby uvolnila veškeré staré kódy, vzorce, schémata a programy, včetně všech nemocí. Uzavřete brány starých energií, navraťte si energie a přetněte. V tu chvíli přijde silná očista vašich těl. S velkou láskou prosíme, abyste otevřely brány svého vědomí, celého svého bytí a vpustili s láskou energie Nové doby, které vám napomůžou k úplnému prozření a uzdravení. Poproste svou fyzickou schránku svých fyzických těl o ukotvení těchto energií a zahájení regenerace a uzdravení vaší fyzické úrovně. Poproste vaše anděly, aby vám i oni pomohli s láskou ukotvit na duchovní úrovni tyto energie lásky, abyste je mohli plně přijmout, sami sebe, a vše co s tím souvisí.

 Milujeme vás a jsme stále s vámi. My všichni

Kryon