Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vlna mistrovských energií jednoty

21. 11. 2016

Moji milovaní, dnešním dnem vašeho lineárního času, 21.11. 2016, se otevřely brány Země, Vesmíru a srdce mnoha z vás všech. Těmito branami, skrze spejcinské vlnění k vám přicházejí vyšší a vyšší energie tvořivosti a odevzdanosti. Již od prvopočátku času v sobě nosíte ukryté vnitřní aktivační kódy 11:11 a 12:12. Kódy se znovu aktivují a začnou se plně propojovat s kódy a vzorci vašeho celého bytostního já, včetně Země a Vesmíru.

Otevřete brány vašeho dění, vašeho bytostného já, a nechte propojit a aktivovat lásku celého dění. Vaše tělo, duch, srdce, mysl, celé vaše bytostní já začne nahlížet na vaši Zemi s tou nejkrásnější láskou. Propusťte a rozpusťte veškeré hranice lidského omezení. Propusťte bariéry, které vám brání si vzpomenout a plně se propojit sami se sebou, bariéry, které vám byly po staletí vkládány, i ty, které jste si sami vytvořili. Vy jste jedno tělo, duše, srdce. Vy jste Bůh. Vy jste já. Uvědomte si svou sílu a propojte se. Je načase propustit veškeré předsudky a lidská omezení, která stále nosíte ve svých bytích. Jsou to energie nenávisti vůči sama sobě, které vás stále drží při Zemi v nízkých vibracích.

Moji milovaní, vždyť vy máte křídla. Jste nádherné bytosti tvořivosti. Rozpusťte a odevzdejte svou svobodnou vůlí, veškeré hranice, bariéry, bloky a vše nepotřebné. Staňte s tím, kým jste. Začněte mluvit v lásce o sobě a o síle tvořivosti svého vnitřního božství, které v sobě nosíte. Jste nositelem svého Božství, ale jen na vás záleží, jak a jakým směrem se k němu postavíte a stanete se součástí sebe sama. Naslouchejte sami sobě a mějte víru v to, co činíte. Změňte své myšlení, vaše myšlenkové pochody a dovolte lásce, vibracím, sami sobě, aby vám pomohly s každým krokem vaší přetvorby.

Vaše fyzická těla se proměňují každým vaším okamžikem až k plnému propojení, splynutí s vámi samotnými. Vaše DNA, biologie, vaše orgány plně vnímají každou vibraci, která naplňuje vaše bytí a napomáhá celé přetvorbě, dokončení a nové době vzestupu. Jste plnou součástí celé přetvorby tím, že měníte myšlení nelásky na lásku, na váš posun, tvoříte lásku kolem sebe. Každá vibrace energií je plně propojená s vaším bytím a reaguje na veškeré změny celého dění. Láska ve tvaru informací, kódů, programů, dává Impuls k plné očistě vašich těl, vašich bytí. Vy si začínáte plně vzpomínat, otevírat se těmto změnám a propojovat se.

Začněte spolupracovat sami se sebou i s matičkou Zemí a Vesmírem. Vaše rovnováha je i jejich rovnováhou. Rovnováha ve vás plně souzní i se Zemí, Vesmírem a dostává se jí plná očista. Vaše vědomí úzce souvisí a je součástí celé vaší planety, proto je součástí vás všech a všeho kolem vás. Vaše rozhodnutí, kterým směrem se dát, je na vás. Každý z vás má volbu cesty. Jsme tu s vámi, nikdy nikam neodcházíme. Milujeme vás a přejeme si vám ukázat cestu k vaší duši, k nám, ke mně.

Milujeme vás, váš Bůh