Jdi na obsah Jdi na menu
 


Úplněk 20. 6. 2016

19. 6. 2016

Naši milovaní, k zítřejšímu dni, 20. 6. 2016, bychom vám chtěli předat toto sdělení. Nastane nádherný láskyplný úplněk, který začíná po poledních hodinách. Tímto úplňkem se s velikou láskou budou otevírat brány světla a lásky, které budou následovat nádherným láskyplným světlem, kterým se otevřou brány světla a lásky po půlnoci v 0:35 hod., ve slunovrat. Těmito nádhernými energiemi k vám budou proudit nádherné láskyplné, plně očistné energie zasahující do vašeho nitra, do vašich hlubin, světla a lásky celého vašeho bytostního já. Prosíme vás, abyste otevřeli svá srdce, své nitro a propojili se s těmito nádhernými láskyplnými energiemi, které začínají proudit zítřejším dnem po poledni a ztisícinásobí se energiemi slunovratu.

S velikou láskou vás žádáme a prosíme, abyste přijali tyto energie a nechali je propojit se světlem, láskou a bílým tekutým světlem božích energií, které k vám přicházejí a pomohou vám odevzdat z vašeho nitra veškeré energie nelásky, pocitů, vlastností a všech neláskyplných energií, které vás trápí po celá staletí a máte je ukotveny v každičké buňce vašeho bytí. S velikou láskou bychom vám chtěli říci, abyste se naladili POUZE na pozitivní a láskyplné energie, které sem začnou proudit a budou nadále s láskou propojovat vaše frekvence, vibrace ve vašem těle s boží energií našeho stvořitele, který je všude kolem vás.

Já jsem láska a vy jste součástí mě. Propojte se prosím POUZE s čistým zdrojem světla a lásky samotného zdroje pronikání a proudění čistého záměru sami se sebou. Nezapomínejte, kdo jste, a proč jste sem přišli, že váš čistý záměr je, abyste mohli být součástí mě. Čistoty a lásky.

Váš Bůh