Jdi na obsah Jdi na menu
 


Trnová koruna

23. 3. 2016

Před několika dny jsme dostaly poselství, ve kterém jsme byly požádány, abychom vyjmuly trnovou korunu Ježíše Krista, která je uložena v Paříži (energeticky) a odevzdaly jí Bohu. Bylo potřeba sesbírat i všech 13 trnů z této koruny, které byly rozdány mezi panovníky a zaplést je zpět. Energie této trnové koruny, která symbolizuje bolest a utrpení, brání přijmout 100% energií Ježíše Krista, které jdou k Zemi, tedy brání i našemu plnému procitnutí a přijmutí božích a vesmírných energií k druhému příchodu Ježíše Krista a k otevření vědomí lidského bytí.

S láskou a za pomocí Ježíše a Boha jsme 23. 3. 2016 přesně ve 13:13 vyjmuly energetickou trnovou korunu a odevzdaly i všechnu tu bolest z uctívání a tak Ježíše osvobodily. Tím, že lidé tuto trnovou korunu uctívají, uctívají jeho bolest a on jí stále měl na své hlavě.

Jsou to uměle vytvořené strachy církví proto, aby udržely lidi v nevědomí, neznalostech, aby uctívali Ježíše Krista. Čím více ho uctívali, tím více bolesti bylo propáleno. Bolest byla krutá, bolestivá, církví vmanipulovaná pro její dobro a její účely.

Stejně tak, jako uctívají lidé trnovou korunu, uctívají i kříže, před kterými klečí a modlí se. K tomu následuje výzva od samotného Ježíše:

„V tuto chvíli vás žádám, abyste sejmuli bolest z tohoto kříže. Odevzdejte všechny bolesti a krutosti tohoto kříže zpět matičce Zemi, Bohu. Čím více klečíte před křížem, tímto utrpením, tím více bolesti stále zvedáte zpět na povrch. Je důležité, abyste si uvědomili, že tato síla, tato bolest již skončila a není potřeba uctívat tyto bolestivé energie, které byly zmanipulovány ze strany církve. Prosím propusťte mě jednou pro vždy a nechte plynout tyto energie, Boží lásky a světla. Jsem zde stále u vás, aniž byste museli klečet a uctívat tento kříž bolesti. Utrpení mé, Ježíše Krista. Kříž je symbol utrpení. Prosím povzneste se všichni nad tyto energie a přijměte volnost a svobodu. Odevzdejte veškeré předsudky, které byly dány církví manipulovanou energií, která se šířila jako velké zlo. Prosím propusťte mě s láskou. Jsem zde pro vás stále. Při každé vaší vzpomínce přicházím a pomáhám. To je důležité si uvědomit. Nepřebírejte utrpení mého bytí.„

Ježíš

Prosím sundejte kříže z krku a ze zdí. Je to utrpení. Toto překřížení je blok, zablokování vaší cesty. Čím více křížů, tím více bloků. Kříž znamená církevní blok. Nepropouští vás nahoru... hlásí … nepůjdeš dál!!

Pokaždé, když mineme kapličky s kříži, kostely jsme na to s Kačenkou upozorňovány.

----------------------------------------------------------------------------------------

7. 4. 2016 K vašim otázkám ohledně křížů. KLIKNĚTE SEM