Jdi na obsah Jdi na menu
 


SVĚTELNÉ KÓDY 11:11 a 12:12

11. 11. 2016

Převzato v 00:00 11. 11. 2016

Otevíráme světelnou bránu celého lidství a začínají plně proudit energie Božství. Přijímejte a otevřete brány vlastní tvořivosti a dovolte si být součástí této planetární proměny, proměny a přetvorby v lásku. Dovolte si prožít vlastní proměnu v lásku, tu nejvyšší frekvenci tvořivosti.

Moje sestry a bratři, tyto energie nesou světelné kódy, informace pro každého z vás. Otevřete svá srdce a dovolte jim plně splynout s vaším srdcem. Otevřete náruč a dovolte si být tím, kým jste. Jste součástí nás. Ve vašich srdcích proudí energie života. Váš dech je život. Tak dovolte sami sobě opět žít v té nejkrásnější energii, kterou vám Bůh společně s námi a s vaším svolením vdechl do vašich plic při vašem narození a znovuzrození. Váš dech, váš svět je láska ve vás a záleží na vás, jakým způsobem se zachováte a posunete sami sebe.

My jsme tu pro vás, máte nás ve svých srdcích a jste součástí nás, vás. Každý z vás je posel Boží a má zde, u vás svůj plán. A proto prosím upusťte od lidských přežitků a odsuzování, nesuďte každého z vás. Ne, moji sestry a bratři, každý má svůj plán, a proto přijměte do svých srdcí, že každý z vás má v srdci krásného zlatého anděla, svého vnitřního anděla. Každý z vás je výjimečný a je tu na planetě Zemi se stejným plánem vytvořit energii svobodné vůle, jen jiným způsobem, než další z vás. Jeden tvoří to a jiný ono a tím jste všichni vytvořili zázrak, světelnou úroveň, energii svobodné vůle.

Splynuli jste, moji milovaní, s tou nejkrásnější, nejčistší úrovní nové doby, energiemi plně proudícími skrze vaše bytí. Vy jste součástí těchto vesmírných, zemských a lidských proměn. Vaše bytí mají vložené kódy 11:11 a 12:12, které se spustili dnes vašeho času. Vaše krásná lidská těla si začínají s tou největší láskou vzpomínat a aktivovat tyto nádherné kódy, které nese každý z vás ve svém bytí. I vaše planeta si díky těmto kódům, vzorcům, programům, energiím začíná vzpomínat na prvopočátek svého vzniku stejně jako vy a každý z vás.

Moji milovaní, přichází k vám mistr nesoucí Kristovy energie. Přináší vám učení společně s náručí otevřenou a plnou lásky. Učení Kristovo jsou energie vzpomenutí, propojení sebe sama se svým vnitřním učitelem, který s láskou čeká na vaše splynutí a propojení v jedno. Nese vám učení v sebe sama, přináší, jak se stát učitelem sebe sama a ukázat vám, že skrze tvorbu vaší vlastní lásky dokážete uzdravit sami sebe, celou Zem, Vesmír. Je to učení o tvorbě vlastního zdroje lásky, o tom, jak s tou nejčistší myšlenkou tvoříte svět a jak pomoci sobě i druhým. Jak pomoci sobě tou očistou tvořící myšlenku, která dokáže zázraky, a jak ukázat toto učení myšlenkou lásky dál.

Každý je ten vyvolený a každý tedy dokáže sobě a svému okolí i planetě pomoci sám. Tímto otevřením, aktivováním svého Božství lásky si vzpomínáte, kým jste. Vzpomínáte si, že jste láska, která tvoří zázrak kolem sebe. Přijměte učení Ježíše Krista, které začíná společně s tvořivostí každého z vás společným splynutím se svým bytím, nádherným andělem duše ve vás. Dovolte si být učitelem sami sobě, ať můžete ukázat toto učení a předat je dál.

Tvoříte láskou tento svět a proměňujete veškerou nelásku, boje v lásku. Přijmutím a probuzením Kristovských energií spouštíte lavinu světelného lidství, úplnosti a proměnu veškerých bojů. Nějak jste pozapomněli, co jsou boje zde na Zemi, katastrofy Zemské. Jsou to strachy a bolesti vytvořené po staletí, které jste vytvořili vy. Každý je součástí těchto energií. Proto prosíme opusťte od všech negací, strachu, bolesti a odsuzování. Těmto energiím je už konec. Rozpomeňte se, že jste to opět vy, kteří mohou tyto boje rozpustit. Uchopte svůj vlastní zdroj lásky a proměňte tyto energie na lásku, rovnováhu vás, Země i celého Vesmíru. Každá energie, vytvořená vaší myšlenkou se stává součástí Vás, Země, Vesmíru.

Uchopte učení Krista a dovolte si otevřít svá srdce. Uzdravte svá těla a buďte nápomocní uzdravení každého z vás, celé planety, Vesmíru, jelikož jste jeden celek celého celku. Vy tu sílu máte, moji milovaní. Změňte své myšlení a přijměte místo nelásky lásku. Moji milovaní, poděkujte si. Jste tak krásní, plní lásky a tvořivosti. Vzpomeňte si, že jste to vy, kteří dokáží změny na vaší planetě, a my všichni vám s tou největší láskou pomáháme.

Milujeme vás s láskou Ježíš, Bůh a my všichni