Jdi na obsah Jdi na menu
 


Status vzestupu vesmírného vědění

4. 9. 2016

Přijmi status vzestupu vesmírného vědění pro planetu Zemi. Jsi jedním z vás, světelných zbrojnošů, kráčejících v nesmírné lásce na Zemi. Jsi bojovník světla a pomáháš planetě Zemi k vzestupu do lásky a světla. Spojte se, probuďte Zemi a jděte ruku v ruce se světelnými bytostmi, se samotným Bohem. Přijměte se a propůjčte své hmotné tělo lásce ke tvoření skrze vaše srdce, mysl a vaše bytí. Přijměte osvobození ve hmotné realitě a staňte se silou vesmíru světla proti zlu a propůjčte své buňky, DNA, biologii statusu velkého posunu. Staňte se poslem a božím sluncem v tvorbě a znovuzrození.

S velikou láskou přijmi své poslání, které skrze tebe plně pramení do celého světa a Vesmíru všemi směry. Stáváš se pochodní, která již plně zažehla a bude tento plamen posilovat a s velikou láskou rozesílat dále. Tento plamen lásky se stává božím světlem. Každý uchopí svou pochodeň plnou lásky a náš vzestup a projasnění začíná. Byli jste předurčeni přijmout status vzestupu a následovat Boha. Jste připraveni, otevřete svou náruč a přijměte svou jedinečnost posunu jak vašeho, tak posunu celého lidstva.

Nahlížej na život jako na dar, který byl dán nám všem, ale jen někteří jej mohou dovézt do konce a vzestoupit. Někdy se zdá být cesta velmi trnitá a zdlouhavá, ale k i tomuto musíte být předurčeni. Je čas, naše vibrace se zvedají a vy se stáváte jiným členem této galaxie. Vaše těla jsou součástí pevné hmoty, která je přetváří a skrz pronikají částečky světelných těl, které skrze vás promlouvají. Vaše očista následuje a těla se přizpůsobují vesmírnému vědění čistého posunu vzestupu. Vaše světelná těla září a budou pomáhat až do daleké země. Váš mozek se nastavuje k plnému vzpomenutí. Uchop svá křídla a na nic nečekej a pomoz sama/sám sobě k dokonání a dokončení plného přijetí tvého vzestupu.

Milujeme tě, tvůj Bůh. Děkujeme ti.