Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přechod do naddimenzionální úrovně

31. 8. 2016

Naši milovaní, otevírají se brány našeho vnímání a soustředění. Otevřete tyto brány, soustřeďte se a slaďte s energiemi nového příchodu a zavřete brány staré doby. (Navraťte si všechny staré energie přes zlatý závoj a s láskou poděkujte všem i sobě za život a přijímání zde na Zemi. Poproste AA Michaela o přetnutí, jak už to známe.) Vaše energie se aktivují a spojí s vlastním zdrojem energií,
s energií středové linie, merkaby a hlavního zdroje celého vesmíru a vesmírného vědění čistého zdroje té nejvyšší úrovně. Propojte se a aktivujte v jeden celek, jak lidského, tak vesmírného těla a staňte se vesmírnou součástí jednoho celku. To vše prosím aktivujte do dnešní půlnoci.

Váš přechod do naddimenzionální úrovně bude spuštěn kvantovým skokem v 00"00 hod. dnešní půlnoci lineárního času (z 31. 8. na 1. 9. 2016). Tyto energie jsou založeny na silných vibracích lásky a promění vaše bytí na frekvence a vibrace následujícího zdroje vesmírného vědění. Vaše energie ve všech buňkách DNA, vaše biologie, se začne měnit a začnete načerpat zdroj plného prozření. Vaše energie, které jsou nastaveny k obrazu božího promítání, se aktivují a propojí a vy se začnete uzdravovat v plném procesu nových záznamů a úrovní. Je velmi důležité, abyste si vybrali, zvolili volbu cesty tvůrčích energií sebe samých a propojili s hlavním zdrojem vesmírného vědění.

Tento zdroj plně proudí ve vlnách a zasáhne s velikou láskou a obezřetnosti, každou lidskou bytost. Toto vlnění, jak jsme již řekli, se nazývá spejcinské a chodí ve vibracích a s láskou propojuje vašeho ducha, mysl, myšlenky, buňky, svaly a tvůrčí úroveň vašeho bytí. Tyto vlny propojují středové linie. Začínají se plně aktivovat v rozmezích vašeho lidského chápání, v úrovních a vibracích.

Věřte, že jsme s vámi a s láskou vám plně pomáháme. Je velmi důležité, aby se tyto vlny propojily s plnou hmotou vašich těl, aby vaše buňky, vaši DNA, vaše středová linie a biologie uznala tyto frekvence a vibrace za své a vpluli a sjednotili se jako jedno tělo, jeden duch. Jen tak se mohou otevřít brány lidského vědění a propojit se s branami plného vesmíru, zdrojem lásky a světla. Otevřete prosím brány, propojte vaše srdce linií plné lásky a světla. Nastavte náruč a bude vám dána tvůrčí láska, propojení. Je jenom na vás, jakým způsobem naložíte s tímto darem, jakým způsobem dostanete toto vědění do svých těl a propojíte s láskou.

Tyto energie jsou dar nejenom pro vás, ale pro všechny. Jsou součástí vás, vás všech, a ukažte druhým, jak s těmito dary naložit, jak propojit sama sebe s touto energií lásky, jak posílat dál tyto úrovně, tyto vlny. Toto vlnění již začalo, a je důležité pro celou planetu, vaší Zemi, Vesmír a galaxii. Jsou tu úrovně magnetických sil, polí a vibrací, která otřásla celou Zemí. Posouvá magnetickou mřížku do úrovně probuzení a vědění. Nebojte se prosím otevřít svá srdce, postavte se rovně s láskou, a přijímejte tyto energie. Nechte se nést světlem a láskou tak, aby tento posun proběhl v nejkratší lidské úrovni lineárního času. Tato přesmyčka času, která se již rozběhla, probíhá v každém z vás.

Otevřete brány, naslouchejte krásným způsobem svému vědění a propojení se se svým božstvím, se svou láskou, se svým zdrojem. Pracovníci světla jsou zde. Otevřely brány tohoto vědění tak, aby naplnili svá poslání a pomohli vám, kteří ještě tápete a máte strach, ale věřte, že vše je jak má být a energie jsou zde pro vás. Jsou to energie otevřenosti, vědění, propojení a probuzení. Buďte prosím spolu s námi, se všemi.

Milujeme vás, Váš Bůh