Jdi na obsah Jdi na menu
 


Portál svobody a míru

6. 3. 2016

Zdravím Vás moji drazí, já jsem Kryon z magnetické služby.

Moji milovaní, dnes jsem vám přišel skrze svého partnera, abych vám předal tato nádherná slova lásky a díků každému zvlášť.

Dnešním dnem a dnešní půlnocí vašeho lineárního času se spustí nádherný, láskyplný a energiemi nabitý portál „svobody a míru“. Tento portál bude skrze vás zářit láskou a svobodou po celých
13 dnů v intenzivní síle.

Prosím je důležité se naladit ze všeho nejdříve sami na sebe (sladit se), odstranit veškeré bloky na lásku (vyjmout a odevzdat, jak to děláme na seminářích), na sebe sama, na druhé a světelné bytí. Tímto se vědomě otevřou brány vašeho bytí a vědomě, ze své svobodné vůle, povolte vstup do svého nitra. Věřte, že tímto otevřením spustíte tok silných energií. Vír, který bude ve vás rotovat, bude vyvolávat ty nejskrytější bloky a pocity, které vzápětí pociťte a s velikou láskou propusťte.

Tím se v každém z vás začne osvobozovat váš duch, vaše bytí. Věřte,
že je stále potřeba mnoha sil, abyste dosáhli plného očištění a přijetí jednoty. Když si každý z vás bude názorně uvědomovat svou sílu, lásku v sebe sama, která se bude osvobozovat společně s neláskyplnými energiemi, napomůže výstupu z duality. Energie tohoto portálu zůstane ve vás a bude sílit a sílit a napomůže odejít energiím beznaděje, bolesti, strachu a zla. Zůstanou jen energie čisté lásky. Nikdy nezapomínejte, kdo jste, a proč jste sem přišli.

Moji milovaní, rád bych vám sdělil ještě jednu moc důležitou informaci, kterou tento portál přináší. Přináší osvobození a mír celému světu. Tento portál navazuje i na to, co můj partner učinil
1. 3. 2016 otevřením bran (viz. Brány českého národa). Tyto láskyplné energie, které byly vynaloženy k propojení k míru a k jednotě, spustily sílu lásky, která pomůže osvobodit a sjednotit každého z vás.

Začnou se probouzet k životu další lidské bytosti, duše, které začnou hledat kolem sebe pravdu. Šířit ji ve formě lásky dál a dál.
Je ale potřeba si uvědomit, že touto očistou neprocházíte jen vy duše (bytosti), ale i celá planeta. Osvobozují se energie i všech pramenů. Matička Země se bude a začne očišťovat až od samotného kořene Zemského jádra. Tento zdroj lásky pomůže každému z vás. Stále je
ve vás spousta bolesti a krveprolití z válek, které jsou již zapomenuty, ale stále připomínány a živeny lidským zlem a nenávistí. Prosím vás propusťte tyto staré energie a těšte se na nový začátek, který k vám přichází s láskou, svobodou a hlavně v míru. Stále budou vyplouvat na povrch energie zloby, nenávisti, bolesti, utrpení, nenávisti mezi rasami. Uvědomte si, že jste si všichni rovni. Jste láska a v lásce jste sem přišli. Prosím přijímejte a již brzo si uvědomíte, kdo jste.

Každá jiskřička ve vašem bytí rozpálí nejenom vás, ale všechny kolem vás. Tento zdroj lásky ve tvaru nádherné láskyplné energie, bude procházet velikou silou a je důležité se na to připravit. Energie, které vám budou již brzy vyplouvat na povrch, vás mohou i zasáhnout, ale prosím neztotožňujte se s nimi. Přijměte, že i vy jste mohli být tací.
J
e to zkušenost, která vás posunula daleko ke světlu. Přijímejte
a pomáhejte sobě i všem kolem vás. Milujte sami sebe a šiřte lásku
a světlo. Tím že na sobě pracujete, pročišťujete celou vaši planetu a ta se blíží k plnému vzestupu. A tím posouváte celou galaxii
i vesmír.

Mějte na vědomí, že vaše světlo pomůže všem.

Miluji vás váš Kryon (6. 3. 2016)

zeme-srdce.jpg