Jdi na obsah Jdi na menu
 


Plná očista 22. 6. 2016

19. 6. 2016

Dne 22. 6. 2016 bude umožněna plná očista této Země. Tato očista bude plným ukotvením do vyšších vibrací a bude následovat energie lásky. Tímto dnem bude vzestup této planety směřován do vesmírné galaxie energetickou drahou a silou světla a lásky. K tomuto vzestupu vibrací a frekvencí je důležité, aby veškeré lidské bytosti prošli očistou plného vědomí i vědomí zemského jádra, celé historie a aby bylo vyjmuto vše, co brání k tomuto napojení vysoko vibračních frekvencí celého lidského vzestupu. Bude vyjmuto a očištěno z celé planety, z celého lidského vědomí a přijde probuzení v plném rozsahu na frekvencích lásky.

Váš zdroj Boha, který nesete každý z vás ve svém nitru, se bude pomalu, ale s láskou jistě, probouzet a budete se napojovat na vesmírné galaktické energie čistého zdroje lásky. Tento zdroj vám napomůže se plně propojit sami se sebou a jít s čistým záměrem zpátky domů. Tímto dnem je pro vás připraven vzestup do vyšších sfér čisté lásky vibrací a napojení se sami na sebe, propojení s Bohem, s čistou láskou samotného zdroje. Velmi vás žádáme a prosíme, abyste se otevřeli těmto energiím a nechali je vplout do svého nitra. Abyste se otevřeli přechodu k dalším a dalším vibracím a napomohli plné očistě celého lidstva vaší Země a galaktického vědomí.

I vy jste přímý zdroj k vědění a k pochopení činností zde na Zemi. Je jen důležité, abyste nechali plynout tyto energie čisté lásky do celého vašeho bytostního já a propojili se s čistým záměrem lásky ve vás a s hlavním zdrojem samotného stvořitele, který je stále všude kolem vás. Vy jste láska, vy jste světlo. Následujte sami sebe s čistým záměrem, čistým slovem a nechte prosím téct tyto energie skrze vás až k samotnému zemskému jádru, kde jsou ukryty a schovány veškeré zdroje a záznamy vašeho vědomí a podvědomí historie celé planety a lidského vědomí, které je propojeno se zemským krystalem vědomím lidstva i s celou galaxií.

Vy všichni s velikou láskou můžete být nápomocni k plné očistě sami sebe, druhých, celé planety. Tím, že zvyšujete své vibrace, své vědomí, zvyšujete vibrace všem kolem vás, vaší planety, která v tuto chvíli společně s vámi bude procházet plnou očistou. Je vám umožněno pomoci této očistě a zmírnit tento dopad na vaši Zemi. Tím, že vědomě vyjímáte vše nepotřebné z vašeho bytí, z celého vědomí Země, lidstva, z úložišť zemského krystalu, tím napomáháte plné očitě. A také propojením se sami se sebou, se Zemí, celou planetou a s galaxií.

Vaše energie následují vaše frekvence a vibrace, které se propojují každým dnem, každou hodinou, každou minutou a sekundou lineárního času vašeho bytí s celou vesmírnou galaxií. Napomáháte plné očistě vašeho vědomí a propojení. Následujte prosím svá srdce a pomozte vám, všem… vesmíru.

Děkujeme, váš Bůh