Jdi na obsah Jdi na menu
 


Plejáďané

13. 6. 2016

Na našich stránkách jsme vám před nějakým časem ukázaly fotky, na kterých je vidět plejádská loď vedle nádherného úkazu k druhému příchodu Kristova vědomí. Je to modrá světelná koule a upozornili nás na to sami Plejáďané a Bůh, který poslal Kačenku k oknu, aby to viděla.

pf1pp.jpg

pf1ppc.jpg

pf2pp.jpg

 

Na našem červnovém semináři jsme u Mirka a Olgy z Popradu v telefonu uviděly nádherné fotky, které nás hned zaujaly. Nejenom, že jsou krásné, ale  HLAVNĚ  jsou zde naši kluci z Plejád. angel Ukazují se nám jako jasná světelná tečka, která se na obloze objeví, pohybuje a pak zase zmizí.

pf3pp.jpg

pf5pp.jpg

pf6pp.jpg

Plejáďané se budou na nebi objevovat stále častěji. Jsou to naši přátelé, a jak víte, na našich seminářích bývají s námi a pomáhají s léčením a naší očistou.

(Můžete se podívat na fotoalbum "Plejáďané". Tady jsou fotografie ve vyšším rozlišení. Stačí, když si na fotografii při prohlížení kliknete levým tlačítkem myši, tak  se otevře na celou obrazovku. Pomocí osuvníků vpravo a dole si vyberte místo, kde je plejádská loď vidět. Nakonec na velkou fotografii klikněte myší a vrátíte se do prohlížení galerie.)

 

Náhledy fotografií ze složky Plejáďané