Jdi na obsah Jdi na menu
 


Otevřete svá srdce a propojte své energie

15. 1. 2016

Zdravím vás moji drazí, já jsem Kryon z magnetické služby.

Moji milovaní, s velikou láskou vás žádám, uchopte své síly a spojte se v jedno. Energie, která skrze vás proniká, je síla ve vás, která vás povzbudí a spojí v jednotu. Síly energie, energetických proudů, které skrze vás plně proudí, jsou důležité pro tuto planetu. Jsou vysoce silné a čistící a pronikají až do fyzických úrovní vašich kostí. Vytahují veškeré neláskyplné energie, které již nepotřebujete. Ale jak jsem již řekl, je důležité se vědomě zbavovat těchto programů a schémat, protože ony vám brání přijmout nové energie a kódy, které již čekají nad vámi, na uvolnění a přijmutí do vašeho bytí. (Tzn. vědomě vyjadřovat svůj souhlas s propuštěním a odevzdáním starých energií, programů, vzorců či schémat, zvl.
v době, kdy tyto silné energie na vás působí.)

Skrze vás proudí energie a síly, které vás nasměrují na správnou cestu lidského chápání a bytí rozvíjení a otevírání bran mimo frekvence a vibrace lidského chápání. Tyto brány jsou důležité pro příchod a proud energií do vašeho bytí. Některé brány jste si sami úmyslně zavřeli. Je potřeba vzít zlatý klíč a vědomě je opět otevřít tak, aby skrze vás opět mohla proudit síla i kvalita energie, která spojí každou duši na této planetě a propojí je v jednu sílu lásky. 

Jen tak se šíří láska a světlo, když pronikají do vás, vámi.  A takto, skrze každého z vás, se čistí celá planeta. Je potřeba nahlédnout do svého nitra a duše a bez jakýchkoliv známek bolesti a nenávisti očistit vše, čím jste v minulosti prošli a procházíte. Nebát se nahlédnout do tohoto zrcadla pravdy a nebát se přijmout, že i vy jste byli takoví. Jen tak zvládnete plně očistit sebe a všechny kolem vás. Koukejte a nahlížejte do těchto zrcadel, jsou všude kolem vás. Někteří o nich víte, ale vědomě se bráníte přijmout tvář sebe samých. 

Moji milovaní, otevřete svá srdce a propojte své energie, které nastartují všechny kolem vás na cestu světla a lásky. Každý z vás má zde svou cestu. Koukejte kolem sebe a přijímejte světlo, které je vám dáno skrze tyto proudy lásky světla a plné očisty. Milujeme vás a jsme stále s vámi. Plně vám pomáháme na této cestě a vážíme si každého kroku, kterým jste blíž a blíž na cestě světla a lásky. Pomáhejte si, milujte se.

Miluji vás, váš Kryon