Jdi na obsah Jdi na menu
 


Osvícení a výstup z duality

12. 1. 2016

Zdravím vás moji drazí, já jsem Kryon z magnetické služby.

Moji milovaní, přišel jsem k vám promluvit skrze svého partnera
o proudu energií, které k vám v posledních dnech plně proudí.
Jsou to energie hodně energeticky silné a ke každému z vás proudí stejným láskyplným proudem. Ale jednu specifikaci tyto energie mají.
 

Tyto energie mají za úkol vám napomoci přijmout plné osvícení a plný výstup z duality a my víme, že někteří z vás tímto energetickým procesem prošli, ale vůbec netuší co se s nimi děje.

Záleží na každém z vás na vaší vibraci, vědomí a jakým způsobem tyto energie uchopíte. Ke každé duši plně proudí a posunou vás mnohem a mnohem dál do vašeho nitra, jen je třeba otevřít brány svého vědomí, propojit je se svým nitrem a načerpat energie lásky, které k vám plně proudí, propojit s Centrálním mozkem lidstva a Centrálním mozkem Vesmíru a Galaxie. Ukotvit ve svém bytí a plně aktivovat v plném rozsahu.

Moji milovaní ke každému z vás proudí tyto proudy, ale nezapomínejte, záleží na vibracích a úrovních vašeho vědomí po duchovní, ale i fyzické části vašeho bytí. Je stále co zpracovávat na každém z vás i ti nejvyšší pracovníci světla mají zdokonalovat své vědomí a zvyšovat své vibrace. I nadále budou skrze vás proudit láskyplné proudy energií, každého z vás zasáhnou a posunete se vždy o krůček dál ke světlu a lásce.

Prosím, moji milovaní využijte těchto láskyplných proudů k plnému svému pročištění. Otevřete svá srdce a otevřete brány celého vašeho dění a nechte lásku proudit a ukotvit ve svém bytí. Tím pomáháte nejenom sobě, ale všem kolem vás a celé vaší planetě.

Miluji vás, váš Kryon