Jdi na obsah Jdi na menu
 


Naše poslání, brzlík a středová hvězda

6. 9. 2016

Poproste svého vnitřního boha, aby nám ukázal, co je vaše poslání - kde v tomto životě máte být a kdo u vás má být. Požádejte o nahlédnutí do smlouvy, kterou jste si sami sepsali. Řekněte, že ji s láskou splníte a propojíte i s posláním pro celé lidstvo.

Propojte svou biologii a svého ducha (vnitřního božství, zdroj) se svou myslí. Přijímejte do své biologie uvědomění naše i vesmírné a propojte je v jedno. Mluvte s celou buněčnou strukturou, mluvte ke všem svým buňkám. Aktivovat si brzlík (leží mezi prsy), zdroj našeho omlazení, zdraví, ale i našeho vzestupu. Také s brzlíkem je potřeba komunikovat. Říci, že mu otevíráte brány, přístupové buňky, aby začal růst, aby aktivoval potenciál vašeho poslání. A povolte si přijmout plné zdraví skrze tento orgán zvaný brzlík.

Centrální středová hvězda (nad solarem mezi čtvrtou a třetí čakrou) vyzařuje všemi barvami, barvou duhy. Říkáme jí MARKABA. Je to hvězda ve hvězdě. Tu stejnou středovou hvězdu ale máme ve Vesmíru. A z ní můžeme čerpat. Je to náš zdroj, který je ve více dimenzích a je zdrojem všeho vědění, moudrosti. Napojte se a čerpejte informace, veškerá sdělení, která vám mají přijít. Všechno, co je pro vás a pro naše nejvyšší dobro. Můžete tam být napojeni pořád a stahovat tak informace.

Poselství Boha, které nám ke středové hvězdě přišlo: „Nalaď se na svou Středovou hvězdu. Ve své středové linii máš energie, které vyzařují kolem tebe. Jsou zde uchovány energie a záznamy a kousek mě. Slaď se s těmito energiemi a vyšli signál ke mně domů, do vesmíru Galaxie. Tam na tebe čeká tvá Středová hvězda, která uchovává informace, které jsou ukryty každému jedinci, který přijme závoj zastření. Ve chvíli tohoto propojení a stahování informací se budou dít zázraky, jen si musíš dovolit přiznat, že vše má svůj správný čas nastavení a spuštění aktivace. V této energii se schovává celé bohatství, vesmírné tajemství a konečně uvidíš, že k tobě mluvím každým tvým okamžikem.“

markaba001.jpg

Kačka a Ilonka