Jdi na obsah Jdi na menu
 


Najděte své božství

29. 8. 2016

S velikou láskou prosím, najděte své božství sami v sobě a přijměte tyto energie ve vás. Propojte se se mnou, s vesmírným věděním,
s vesmírným celkem a přijměte mě, Boha, své božství za svého partnera. Uchopte mně a spojte se se mnou v jedno, v jednu časovou linii.

Odbourejte prosím veškeré emoce, které vám brání plnému souznění mezi mnou a vámi, vaším božstvím v lidské podobě. Zbavte se všech předsudků, že nemůžete, že byste neměli. Věřte, že já, my, na toto spojení, na toto prolnutí mezi námi čekáme.

Když odbouráte časovou smyčkou mezi námi, plně se spojíme v jedno, a skrze vás budeme moci s láskou posílat tato slova lásky a energie a činy, kterých je zde na Zemi zapotřebí. Věřte, že toto spojení, toto splynutí lásky mezi námi všemi a vámi je velmi důležité. Vy jste ten komunikační portál, vy jste ti poslové světla, skrze které můžeme mluvit, a vy jste ti, kteří zde na této Zemi chodí. Vy jste ti, kteří mohou promlouvat k celému lidstvu. Prosím otevřete se a spojte se s námi. Nemějte strach. Najděte svého boha a propojte se s námi. My čekáme s otevřenou náručí na to, až se s námi spojíte a budete moci promlouvat k druhým. Jste láska, jste světlo! Vy všichni otevřete svá srdce.

Milujeme vás, váš Bůh