Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kryon o tom, proč jsme tady

5. 5. 2016

Naši milovaní, s velkou láskou bychom vám chtěli připomenout, proč jste zde
a za jakým cílem a směrem jste přišli.
Odedávna, kdy jste přišli sem sdílet tuto planetu, jste zapomněli, kdo jste a proč tu jste. Bylo to cílené a bylo to smysluplné, abyste načerpali zkušenosti a informace, které zde jsou, a mohli posunout vědomí výš do vyšších vibrací. Energie, které přicházejí, jsou teď pro vás důležité, abyste se očistili od vzorců, programů a schémat, které vás stále drží při zemi.

Veškeré zkušenosti, které vás hnaly dál zpět na Zem, jsou teď u konce. Teď je důležité, abyste si uvědomili, přijímali a vzpomněli si, kdo jste, a proč jste zde, na této planetě. Smyslem této planety bylo vytvořit jeden celek velké lásky, poněvadž touto planetou, tímto vzestupem vaší planety Země, se stanete součástí vesmírné galaxie, kde i na vás čekají nádherné láskyplné vibrace štěstí, lásky, porozumění a technologie, o jakých se vám ani nesnilo.

Je důležité si uvědomit, že je třeba očistit svá těla, která vás po staletí hnala zpět
do těchto vibrací bolesti, nelásky, strachu a nenávisti. Již je toho konec a je potřeba, abyste si uvědomili, že můžete tento závoj zastření s láskou odevzdat. Zvedá se každou očistou vašich těl. Jste součástí nás a my jsme součástí vás a je velice důležité si uvědomit, že tento plášť, který má každý z vás na sobě, je již starý, opotřebovaný a my vám nabízíme nový, krásný a láskyplný, který je zde pro každého, a záleží jenom na vás, kdo starý sundá a oblékne nový.

Nebojte se, shoďte ze sebe ty staré vzorce a programy, které vám byly vtloukávány
po staletí do vašich bytí, do vašich hlav. Jsou zde nové energie plné lásky a hlavně, nezapomeňte, plného vědomí. Tento závoj zastření se zvedá a vy si vzpomínáte, kdo jste,  proč jste sem přišli a na čem záleží. Že záleží na tom, aby každá buňka ve vašem bytí, šla výš a výš, do vyšších vibrací, a stoupala s láskou a propustila tyto energie
do celého vašeho bytostního já, aby mohla posunout vás jako celistvou bytost jednoho celku. Nezapomínejte, že vy jste celek všeho, celého dění, že každý jednotlivec je napojený na druhého a spolu tvoříte celek.

Vzpomeňte si s jakou láskou a vervou jste šli zpět na zem, abyste bojovali proti nenávisti, bolestem a krutostem, ale ne znovu nenávistí vůči druhým. Ale abyste oblékli nový plášť, nový kabát plný lásky. A věřte, že čím více lásky vyzařujete, tím více plošně jdete dál a všichni s vámi. Zastavte prosím tuto vlnu! Už je konec bolestem a krutostem, vy jste láska, vy jste světlo a vy každý z vás, nyní jednotlivec, jste jeden celek celého dění této planety. Díky vám se tato planeta zvedá do vyšších vibrací, díky vám se zvedá technologie kolem vás.

Vzpomínáte si na vše, proč jste sem přišli, a díky tomu pomáháte celé galaxii, celému vesmíru. Nezapomínejte, že i vaše planeta skrývá staré vzorce a programy, které je potřeba plně očistit, vyjmout z jádra celého dění a odevzdat. Tyto staré vzorce a programy jsou uschovány v jádru obalu vaší planety a s velikou láskou a vaším porozuměním a energiemi vám pomůžeme plně zvednout celou vaší planetu a  očistit i tento starý kabát vaší planety. Jsou tam zakořeněny energie a nenávisti po celá staletí, které jsou již potřeba vyzvednout, odevzdat a plně očistit. A tím, že očišťujete svoje vědomí, očišťujete i vědomí celé planety. Každý z vás může pomoci očistit kousek vaší země. Proto jste sem přišli - očistit a pomoci sami sobě a druhým.

Nezapomínejte, kdo jste a proč jste přišli.

Miluji vás Kryon