Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kryon o portálu lidského vědomí.

3. 4. 2016

3. 4. 2016

Zdravím vás moji drazí, já jsem Kryon z magnetické služby.

Moji milovaní, s velkou láskou bych vám chtěl v tuto chvíli předat poselství přes mého partnera. Všem, kteří nasloucháte těmto slovům, bych vám teď rád s velikou láskou sdělit, že se dne 4. 4. 2016, půlnocí lineárního času, otevírá nádherný a láskyplný portál lidského vědomí. Tento portál slouží pro každého z vás. Otevřete svá srdce, svou sílu, svou naději těmto láskyplným energiím, které vám pomohou pročistit celé vaše bytí. Jste síla, jste láska, jste uvědomění. Načerpejte prosím a načerpávejte po celou inkarnaci do celého svého bytí tyto nádherné láskyplné energie, které k vám nyní proudí. Tyto nádherné láskyplné portály, které již proudí delší dobu a budou nadále proudit skrze vás, skrze celé vaše bytí, jsou láskyplné energie, které vaše tělo na fyzické i duchovní úrovni potřebujete k plné očistě.

Silou těchto energií začnou vyplouvat z vašich hlubin veškeré bolesti a krutosti, smutky a strachy ze všech inkarnací, které jste zde prožili a které je ještě stále potřeba pročišťovat včetně všech emocí a bolestivých vzpomínek, které vás trápí ve vašem srdci, ve vašem bytí. Prosím otevřete svou náruč, otevřete své srdce, vědomí i podvědomí v každičké buňce vašeho bytí tak, aby byla na příjmu a mohla vstřebávat toto světlo a lásku, které k vám posíláme. Tyto energie, budou silnější a silnější. Je již potřeba, aby vaše těla byla čistá a pročištěná pro další úroveň vzestupu této planety.

Je potřeba, abyste tyto energie s láskou přijali, abyste ustáli jejich sílu, jejich vír odevzdanosti ke světlu, k Bohu, k nám. Tyto proudy energií jsou síla, jsou světlo, Zem i Slunce, jsou vaše duše. Je třeba si uvědomit jaká síla je ve vás a jak jí použít ve světle a v lásce. Jste Slunce, jste síla svého bytí. Jenom vy jste strůjci svého bytí a záleží na vás, jakou silou přijmete tyto energie a probudíte každičkou buňku a budete odevzdávat tyto neláskyplné energie, které vás souží ve vašem těle. Pocity, které vás bolí a vyplouvají na povrch. Tyto energie s láskou přijímá i matička Zem a i od ní vyplouvají neláskyplné energie, které jsou zde ještě zakotveny až u samotného zemského jádra jejího bytí.

Váš vzestup do vyšších vibrací, do vyšších úrovní je důležitý pro vzestup Vesmíru a dalších planet okolo vás. Když vy zvednete vaše vibrace vašeho bytí vaší planety i planety kolem vás zvednou kotviště a vyplují tam, kde je potřeba a budou dávat lásku a sílu vám všem. Nezůstávejte stát a posílejte toto světlo, které kolem vás s láskou krouží.

Miluji vás, váš Kryon