Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kristovo vědomí se vrátilo zpátky na Zemi

20. 1. 2016

Zdravím vás moji drazí, já jsem Kryon z magnetické služby.

Moji milovaní, vy všichni máte zde jedinečnou možnost využít úplného vyčištění vaší karmy (zatížení vašeho bytí). Již nemusíte čelit jejímu následku. Jsou zde lehké prvky, jakým způsobem můžete zrušit nejenom karmu. 

Dnešním dnem k vám proudí ještě intenzivnější očistné energie.
Ty s velikou láskou uchopte a poproste své nejbližší za odpuštění
i vy odpusťte jim a hlavně to nejdůležitější, odpusťte sami sobě. 

Prosím plně si uvědomte, že jste na tuto planetu přišli pro zkušenosti a nabýt své vědomí a zvednout své vibrace. Je velmi důležité si uvědomit, že jen váš impuls a probuzení vás žene dál a dál odpustit a znovu a znovu nahlížet do vašich niter a čelit následkům vašich inkarnací. 

Nikdo jiný za vás zde na Zemi nemůže udělat tento velký krok. Uchopit vlastní sílu a nahlédnout pravdě do očí! Zrcadla, která jsou neustále kolem vás.

Tohle je první krok k úplnosti a touha a láska žít ve vyšších vibracích. Jen odevzdáním špatných, starých vzorců, čištěním a odevzdáním nepotřebného a uvědoměním si, že i vy jste byli součástí tohoto bytí a zkušeností vás dovede k úplnosti. 

Jste láska, jen každá jiným způsobem zanesená. To je velmi důležité uchopit a pracovat na odevzdávání a propouštění starých a zastaralých energiích. Jen tím můžete získat nové záznamy. 

Vaše fyzická i duchovní těla jsou zanesena starým a dávno nepotřebným. Spoustu zkušeností jste již prožili, a tudíž jsou nepotřebné a můžete je světelnou láskou odevzdat. Nikdy nezapomínejte, že jen vy jste tvůrci vašeho bytí, vědomí. 

Vše, co s láskou uchopíte, vám již nikdo nemůže odebrat a tím, že tvoříte v lásce a přejete si, tím tvoříte mnohem a mnohem krásnější svět kolem vás na celé planetě. 

My vše vidíme a snažíme se vám pomoci vší silou a vidíme i jakým pokrokem se činíte, ale někteří stále váhají, nevidí a tápají. Moji milovaní i tací jsou zde důležití, jelikož jednoho dne se probudí a začnou hledat a ke komu budou jako první nahlížet?

K pracovníkům světla. Tak vás prosím, vy, kteří už víte, uchopte svou sílu a plně se pročistěte. Proto, abyste mohli pomoci i těm, kteří teprve budou hledat svou cestu, a věřte, bude jich spousta.

Kristovo vědomí se vrátilo zpátky na Zemi a tím začne veliká vlna probuzení a bude zapotřebí každého z vás, aby otevřel oči každému, kdo o pomoc požádá. 

Jste tu pro sebe i pro ostatní lidské bytosti, které se s láskou probouzí a probouzet budou.

S velikou láskou váš Kryon, miluji vás.