Jdi na obsah Jdi na menu
 


K vašim otázkám ohledně křížů

7. 4. 2016

Naši milovaní, rády bychom zareagovaly na časté otázky, které se týkají odstranění křížů. (Poselství Ježíše v článku Trnová koruna.)

Kříž, jak říká Ježíš, je symbol bolesti a jeho utrpení. Je to zablokování naší cesty. Takže naši milovaní, pokud máte kříže na krku, na zdi jako hezkou upomínku a památku, prosím opravdu není nutné je zahazovat
a ničit
.
Stačí, když si uvědomíte, že tento symbol nyní představuje pouze krásnou vzpomínku na člověka, který vám jí daroval, nebo jako na dekoraci, která vám dává pocit bezpečí.

Udělejte to, že vědomě sejmete bolest a utrpení Ježíše Krista z tohoto kříže a odevzdáte je Bohu, nebo matičce Zemi. Dalším postupem je, že energeticky (pouze ve vaší mysli tím, že si to představíte) narovnáte překřížení do svislé polohy, aby vaše cesta směřovala pouze k Bohu, domů. Takto upravený symbol může být u vás doma, ale prosím…. Je tolik krásných symbolů, které představují lásku, že není nutné nosit kříže. Jestli potřebujete všem okolo tímto křížem dát najevo, že jste věřící, dejte to najevo prosím spíš svou láskou a světlem, které je ve vás. Úsměvem a pohlazením bolavé dušičky, která je nablízku. Ta největší síla je ve vás.  Nepodceňujte se a nespoléhejte stále na druhé, že vás spasí… Začněte se čistit od nánosů bolesti, strachu a krutostí, které v sobě nesete z minulých životů a které vám působí problémy zde na fyzické úrovni, ve vašem fyzickém těle.

Pokud budeme setrvávat stále ve starých energiích, přesvědčeních
a schématech, nebudeme se moci pohnout dál. Čeká na nás celý vesmír svobodné vůle, naše galaxie. Bez tohoto posunu stagnujeme. Vždyť vše již bylo pro náš posun připraveno, vše již bylo řečeno.
Proč se vracet ke slovům, kte
rá již byla vyslovena. Proč nedat šanci novým slovům a energiím.  Zapomněli jsme, že jsme součástí hvězd…. A bytosti galaxie i vesmíru svobodné vůle čekají velmi, velmi dlouho, aby se mohli posunout a užívat si vyšších vibrací nádherné boží lásky, ale bez nás nejsou celek, čekají, až si to uvědomíme a pozvedneme naše vědomí a nebudeme se stále vracet ke starým nízkým energiím strachu, beznaděje a planým snům.

Přišly jsme proto, abychom změnily lidské vědomí, abychom tento vlak bolesti odklonily z těch vyrytých kolejí. Abychom sjednotily lid v lásce a ne ve strachu. Víme, že to bude bolestivé a pro mnohé velmi deprimující, protože si zvykli na to, že za ně vše udělá někdo jiný a oni jen budou čekat na spásu, kterou jim přinese někdo… Spása je tu v těch nejnádhernějších energiích, které máte kolem sebe a těch je součástí i Ježiš Kristus, kterého jde uctívat v lásce i bez křížů…. Nikdo vám to závaží neláskyplných energií, které v sobě nesete a které vás pevně drží dole, nesejme. Pouze vy. Vy jste bytosti svobodné vůle a musíte sami vědomě tyto energie odevzdat. Jste tvůrci vašich bytí. Jenom tím, že uchopíte lásku a světlo se zvedáte. Jste světlo a láska, která vyzařuje z každého z vás. Vzpomeňte si, kdo jste, a proč jste sem přišli. Jaké poslání si nesete zde na Zemi. Zastavte se a rozhlédněte se kolik krásy je kolem vás.

Všichni jsme si rovni - andělé, archandělé, lidé…. Bůh nás stvořil k obrazu svému. Není nikdo, kdo by byl výše a nikdo, kdo by byl horší. Každý pouze přispívá k Boží tvorbě jiným způsobem, který je stejně důležitý jako ten druhý a má svůj smysl a směr.