Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co se vaří u nás v kuchyni... aneb. Práce a spolupráce s bytostmi světla

29. 9. 2016

Již delší dobu u nás v kuchyni tvoříme s bytostmi světla a spoluutváříme různé projekty, které vedou k našemu vzestupu, očistě lidstva i k míru na Zemi. Témata přicházejí s láskou s Božím slovem a jsou opravdu důležitá. Sem tam jsme naznačily, sem tam i řekly, co jsme udělaly a mnohdy jste se stali všichni součástí této pomoci na našich seminářích. Tehdy s láskou přicházely od Boha informace o tom, co je třeba udělat pro nejvyšší dobro všech a my všichni se zapojili jako jedna ohromná vlna lásky v této práci.

V ten samý den, kdy jsme zpevnili rovnováhu mezi nebem a Zemí, se nám do rukou (jistě ne náhodou) dostal článek o Hassanu Sabbáhovi.

Velmi stručně a v kostce představíme tuto bytost. Jde o muže, který v 11. století ovlivnil mnoho lidských bytostí v Islámu, když jim vložil pomocí černé magie iluzi o ráji, který je čeká, pokud zemřou v boji, v oběti. Aby již nebylo v těchto lidských bytostech místo pro tuto iluzi a oni poznali, že s nimi bylo manipulováno, aby prozřeli, bylo třeba tuto iluzi odstranit, rozpustit láskou a světlem. Asi víme, co to pro lidstvo znamená…

S velikou láskou v tuto chvíli rozpouštíme tuto iluzi, kterou vložil Hassan Sabbáh do lidstva, do jejich vědomí, podvědomí i do jejich buněk, do jejich DNA, iluzi, která stále přetrvává. Tuto iluzi tady a teď v přítomném čase se svolením Božím rozpouštíme silou světla a lásky, tak, aby tyto lidské bytosti našli lásku a směr plného probuzení, aby si uvědomili, že toto není cesta, že toto Bůh nechce. Nepřeje si bolest zde na Zemi, ani jednotlivce, ani nikoho. Tuto iluzi, která byla vložena se záměrem a s prospěchem Hassana, v tuto chvíli rozpouštíme. Rozpouštíme jednou provždy v přítomném čase tady a teď, tekutým světlem, láskou a světlem s pomocí Boží a silou všech, kteří nám nyní s láskou pomáhají. Rozpouštíme TEĎ !!

Rozpouštíme tuto manipulaci, rozpouštíme toto obohacení tohoto člověka. Rozpouštíme tuto iluzi Hassana Sabbáha. Rozpouštíme tento impuls, který vložil do těchto osob, které zmanipuloval pro prospěch svůj, pro svou moc. Rozpouštíme slovem a mečem Božím, a přetínáme tyto energie jednou provždy v plném rozsahu tady a teď. Teď!!

Plně aktivujeme lásku a světlo. Porozumění, víru v sebe sama, že láska a štěstí je tady a teď v přítomném čase.

Moje milované bytosti lidstva v hmotném těle na fyzické úrovni, už není důvod bojovat, už není důvod v těchto energiích setrvávat. Tato vibrace je rozpuštěná, je rozpuštěná jednou provždy tady a teď. Přijměte tuto vibraci, která k vám plně proudí. Boží energie světla a lásky, která vás naplňuje štěstím a láskou plného vědomí a prozření každého z vás, že to byla manipulace, že to byla iluze, kterou jste v sobě nosili, Ať teď vidíte tuto úroveň. Ať teď vidíte, jak s vámi bylo manipulováno, že ráj na Zemi si tvoříte vy a nemusíte čekat, až zde zemřete. Že si tvoříte lásku sami v sobě. Za pomocí Boží, energii světlem a láskou toto Teď a tady končí.

Milujeme vás bezpodmínečnou láskou

Váš Bůh

 

Přijímáme lásku a světlo a vibraci plné pomoci probuzení každého z nás. My všichni buňky tuto informaci přijímáme, rozesíláme Boží světlo, tento posun zemských a našich energií a aktivujeme v plném rozsahu tady a teď. TEĎ!!

Tato vibrace nelásky už nemá žádnou váhu, žádnou moc. Tuto vibraci nelásky této osoby my všichni rozpouštíme. My buňky jí rozpouštíme v našich tělech na fyzické, hmotné úrovni. Láska a světlo nás žene dál, na cestu Božího přijímání.

Moc děkujeme za tuto pomoc a vedení.

Milujeme vás