Jdi na obsah Jdi na menu
 


Brány českého národa

4. 3. 2016

Tyto brány českého národa, pevného vědomí, jsou důležité k velkému posunu a uvědomění, kdo jsme a proč jsme sem přišli. Jsme součástí jednoty a božích energií, a je nám dáno ijmout sílu slova do svého vědomí, propojit se svým srdcem, zorganizovat energie
a přijmout vše kolem sebe.

Tyto silné energie, které byly propuštěny 1. 3. 2016, jsou důležité nejenom pro český národ, ale i pro celý svět. Rozšíří se těmito branami skrze zemské jádro, které v tuto chvíli svítí nádherným jiskřivým světlem fialové barvy a prosvěcují každičkou bytost zde na Zemi a propojují je s celým vesmírem a celou galaxií.

Toto uvědomění lidstva je důležité pro posun zemského jádra a vibrací energií celé planety do vyšší dimenze a k propojení s celou galaxií. Tyto vibrace a uchopení sebe sama přinášejí lásku nejenom do každé bytosti, do každé součásti našich energií, ale i do všech galaxií a do víru lásky a světla, které v tuto chvíli proudí ke každému z vás.

Je důležité si plně uvědomit, že vy jste světlo a skrze vás proudí energie, která se posouvá ke všem kolem vás. Je důležité přijmout,
že vy jste průchod těchto energií, že jste nosiči světla a
že je důležité pouštět toto světlo dál. Vaše úrovně těchto vibrací vyplavují na povrch velice silné energie nelásky, ale nemějte strach, vše je správně. Tyto emoce, tyto energie vyplouvají na povrch a je důležité je odevzdat. Již nejsou vaší součástí. Vše, co odchází, již nepotřebujete. Vaše duše, vaše tělo je odhodláno odevzdat vše, co již bylo dáno a není potřeba. Prosím vše odevzdejte a nezavírejte před tím oči. Jste součástí vesmírné galaxie, jste součástí světla, které skrze vás proniká a vytlačuje to nepotřebné.

Světlo zabere místo po neláskyplných energiích a rozšiřuje se dál a dál. Vaše tělo je fyzická schránka, ve které se nashromáždilo za mnoho a mnoho tisíce let vše, co již v tuto chvíli nepotřebujete. Někdy to jsou opravdu kruté a bolestivé emoce, zážitky a skutky, které vám vyplouvají na povrch, ale nemějte strach, tyto energie vyplouvají proto, aby mohly odejít z vašeho těla a mohla vás naplnit láska. Prosím odevzdávejte vše, co vyplouvá. Odevzdávejte, neschovávejte. Jste důležitou součástí této planety a mějte na vědomí, že každičká energie lásky, která skrze vás prochází, je přínosem pro všechny - nejenom pro Zemi, ale pro celý vesmír a galaxii.

Miluji vás, váš Kryon

Návrat do Našich zážitků.