Jdi na obsah Jdi na menu
 


BRÁNY ZNOVUZROZENÍ

12. 7. 2016

Zdravím vás moji milovaní, já jsem Kryon z magnetické služby.

Moji milovaní, s velikou láskou k vám budu promlouvat skrze svého partnera. Nadchází čas znovuzrození. Tyto energie velké lásky a oddanosti sami k sobě, vás zavedou, až do samotného nitra vašeho dění. Tyto energie jsou již teď velice silné a budou z velikou intenzitou nabírat na síle a věřte, je jich stále zapotřebí. Energie lásky a znovuzrození projde každou lidskou bytostí zde na Zemi, ale až ve správný okamžik. Tyto energie, které kolují již kolem vás a čekají na spuštění v tu danou chvíli vašeho lineárního času, si s velikou láskou a odolností můžete přijmout do samotného dění vašeho bytí.

Je čas naslouchat sami sobě a začít pročišťovat svou mysl od nánosů, které vám byly vkládány po staletí a které se ukotvily v samém jádru našeho bytí. Energie znovuzrození vás zavedou na prvopočátek vaší lidské existence a pomohou vám pročistit samé jádro vašeho bytí a vy si začnete vzpomínat, kdo jste a proč jste sem na tuto planetu přišli. Vy všichni zde máte veliký záměr a na to jste velice rychle zapomněli hlavně díky tomu, že vám byl vložen závoj zastření a ten vám zastínil váš cíl - být čistý a v jednotě. Nyní je vám umožněno rozpouštět tyto energie nelásky, předsudky, kotvy těžkého smýšlení, které vám byly po staletí vkládány a programovány do vašich dění. Tato etapa je již u konce, vaše i celé vaší planety. Vibrace se zvedají do celkové lásky a nadchází znovuzrození vás i planety.

Tato očista je a bude těžká. Ještě jsou tu tací, kteří budou chtít tuto cestu zmařit, ale nezapomínejte, i oni sem přišli pro určitou zkušenost. Nezapojujte se do těchto uměle vytvořených strachů, jsou záměrné a cílené. Jen tím, že si udržíte ty nejvyšší vibrace, můžete zasáhnout silou lásky a strachy se začnou plně rozpouštět, až úplně zmizí z dohledu,  i z celé galaxie. Tím, že přijmete atributy silné lásky, se vám naplňuje celé vaše bytí tou největší silou. A tím ve vás probudí nový zdroj lásky. A věřte, ani není nový, je váš, který vám byl vložen u prvopočátku vaší existence kousek Boha, jen jste na to zapomněli a je čas si vzpomenout a kráčet touto cestou lásky. Každý z vás se na tento zdroj může napojit. Je to opravdu na každém z vás, jak naložit s tímto darem, který ve vás po dlouhá staletí spal. Probuďte se! S velikou láskou vás prosíme, zapojte se do úplné očisty vašeho bytí celé planety. Jen vy s vaším uvědoměním a společně s námi všemi vaší krásnou planetu posuneme do vyšších vibracích.

16. 7. 2016 vašeho času budou otevřeny brány a nadchází veliká vlna energií znovuzrození. Je jen na vás, jak s touto silou naložíte a jakým způsobem uchopíte tyto energie lásky. Brány zůstanu otevřené a vy můžete s velikou láskou přijmout a být nápomocný s očistou vašich těl a planety. Nikdy nezapomínejte, když čistíte sebe, pomáháte všemu kolem vás, protože jsme jedno, jsme jednota. Proces Duality zaniká, nastává čas veliké lásky, probuzení. Mnozí se budete ptát, co to pro vás znamená? S velikou láskou vám sdělíme něco už teď skrze partnera, který pečlivě naslouchá.

Tento proces znovuzrození je velmi důležitý pro každého z vás tím, že až jím projdete, najdete sami sebe v sobě a každý z vás se bude moci spojit se svým vlastním zdrojem, který je ukryt ve vašem nitru a zároveň se zdrojem zapomnění. V okamžiku, kdy vložíte do svého bytí čistý záměr přijímat energie lásky, v tu danou chvíli se vám změní celý dosavadní život. Začnete nahlížet na sebe a okolní svět naprosto jinýma očima a já vám povím jakýma. Čistýma. Plnýma lásky a pochopení a uvědomění, proč jste zde. Jen bych vám chtěl připomenout, tím, že závoj bude řídnout, bude vám také umožněno nahlédnout do hlubin vašeho nitra a věřte, mnohdy to nebude krásný pohled. Toto zrcadlo pravdy vám ukáže, čím jste prošli a čím procházíte v tuto danou chvíli. Ale moji milovaní, není se čeho lekat, strachovat, i tyto zkušenosti byly zapotřebí. Donesly vás až k samému jádru vašeho čistého záměru. Jsou to zkušenosti, které vás posunuly až do úplného uvědomění, a spolu s vámi vám plně pomůžeme dokončit váš celkový proces plné očisty a vstoupit do světelné záře, která vám vždy ukáže ten správný směr, a vy budete přesně vědět, jak naložit s danou situací.

Spolu s vaší silnou očistou projde očistou i vaše celá planeta. Jste jeden celek daného dění, jakou očistou procházíte vy, takovou prochází vaše celá planeta, celá galaxie. Vaše učení, uvědomění vás posune výš a výš vibračně a vy budete moci opět v klidu dýchat a pomáhat všem kolem vás. Nikdy nezapomínejte… my všichni jsme tu s vámi a pro vás, přijměte nás do svého srdce a utvořte v sobě a kolem sebe veliký zdroj své lásky a pošlete dál. Jen tím se vytváří silnější a silnější zdroj samé lásky.

Milujeme vás Váš Kryon