Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zatmění Slunce

19. 3. 2015

Zdravím vás moji drazí, jsem Kryon z magnetické mřížky.

Slunce zítra zastíní měsíc. Tyto změny nastanou těsně po deváté hodině ráno. Začnou  k vám (k Zemi) vplouvat energie uvědomění, lásky, tolerance. Tyto energie vás budou objímat a hladit. Slouží k probuzení lidstva, celé naší buněčné struktury, která se začíná resetovat a probouzet k životu.

Každý z vás je nastaven a připraven energie přijmout, ale ne stejným způsobem. Každý jednotlivec má svou sílu pojmout tolik, kolik mu je dáno. Nastavil si to již dávno, než přišel k vám na Zemi. Tyto energie se vám ukotví hluboko ve vašem nitru. Až nastane ten správný čas, budete vyzváni vše aktivovat a přijmout do vašeho bytí (do DNA). Lidé se začnou otvírat (vracet) ke svým snům
a začnou skrze ně tvořit. Zhmotňováním a plnění snů (vizí)
se posunete dál do vyšších vibrací a svět se pohne dopředu.

Moji drazí zastavte se a čerpejte, nechte se hladit hýčkat vším,
co k vám přichází, co vám vesmír nabízí. Nechte všechny tyto energie proudit skrze vás a nechte je vplout přesně tam, kde jich je nejvíc zapotřebí.  Nadýchněte se celým vašim srdcem, rozhlédněte se kolem sebe. V každém z vás je kousek boha, tak ho nechte vyjít na povrch a zářit kolem sebe. Když překonáte všechny vaše strachy, posunete se ať jen o malý krůček dál. Každý posun dopředu je pro vás (pro lidstvo) důležitý. Zastavte se a zamyslete se nad svými strachy, a proč je máte a čím jsou vyvolány.
Každý z vás má možnost sám sebe očistit a zbavit se všech neláskyplných energií. Máte všichni svobodnou vůli a možnost poprosit o podporu.

Váš Kryon