Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zatmění Slunce 2

23. 3. 2015

Zdravím vás moji drazí, jsem Kryon z magnetické služby.

Přicházím k vám moji drazí po dvou náročných dnech. Pro někoho to byl úplně normálně strávený víkend, ale spousta z nás (vás) je dosti unavená a vyčerpaná. Síla energie ze Slunce, přesně řečeno ze zatmění slunce byla náročná. Energie, které k vám k Zemi proudí a budou proudit až do 17. 6. 2015 jsou důležitou součástí pro vaše lidstvo.

Jak jsem již řekl, každý z vás máte svobodnou vůli a o aktivaci byste měli požádat každý sám a svobodně zároveň vše ukotvit až
u samého jádra středu Země (krystalu). Tyto a jiné energie lásky stmelí lidstvo v jednotný celek (v jednotu). Vy všichni, kteří jste předurčeni otevřít lidstvu (vám) oči, začnete promlouvat a tvořit skrze sebe nový láskyplný svět. Války, zlo, krutost ustanou. Lidé pochopí, že tudy cesta nevede. Násilí plodí jenom násilí. Proto je důležitá láska na tuto energii jste po staletí zapomněli (opomíjeli). Začneme krůček po krůčku a lidstvo si začne vzpomínat co ta láska je. Mateřská, bratrská a podobně. Jen nezapomínejte, jak jsem ještě říkal v nedávno předaném poselství, každý z vás si poproste (požádejte) individuálně a pevně ukotvěte.

Určitě se ptáte jak to je s lidmi, kteří tak úplně nevěří (nejsou připraveni). I ti moji drazí si zaslouží, aby k nim přišla láska. Přece každý z vás je láska, kousek boha. I ten, kdo není ještě probuzen, má právo na lásku, která  k němu přijde stejně jako k vám, kteří máte vyspělého ducha. Ukotví se v něm a bude čekat na pravý okamžik probuzení, ale to už tady bylo řečeno (to jen pro ty, kteří čtou poprvé). Každý z vás máte nárok na lásku, jen ne každý ji pochopí a jde správným směrem, ale i ten, který se rozhodne jinak, se jednou zastaví, rozhlédne se a půjde tím správným směrem.
Ten den přijde (nastane), je to na každém z vás jakou cestou se dáte.

Vracím se zpět k energiím. Je důležité si o aktivaci požádat, přijmout a ukotvit. Ti, kteří jsou vnímaví, mohou pocítit, tlak, únavu, emoce a  různé další formy psychických zátěží. Moji drazí, vy, kteří cítíte návaly úzkosti, žárlivosti a spousty jiných emocí. Je to úplně správně. Tyto energie vstupují až tak hluboko, jak si ani neumíte představit. Spousty z vás si myslí, že máte vyčištěno vše a najednou se vše vrací. Jen vás poprosím, neberte to na lehkou váhu. Vše, co vyplouvá na povrch má svou cenu. Zamyslete se
nad vším, co k vám přichází. Nechte proudit láskyplnou energii celým vašim bytím a nahlédnout všude i do nejmenších skrýší vašeho těla, a nechte konat lásku, co umí. A věřte, že toho umí mnoho.

Moji drazí miluji vás

váš Kryon.