Jdi na obsah Jdi na menu
 


Uvidím anděly?

24. 5. 2015

images--44-.jpgNaši milovaní, mnozí přicházíte a ptáte se... uvidím anděly? Uslyším je? 

Někteří jste si tam vložili sami bloky a nebo zařeknutí či přesvědčení, které po očištění uvolní cestu a možná opravdu uvidíte, ale většinou je to na vaší dušičce, zda dovolí, abyste slyšeli a viděli. Ona ví nejvíce, čím si budete v této inkarnaci procházet a jaká možná dramata vás čekají. 

Co kdybyste viděli ve vizi smrt svého dítěte, nebo v minulém životě, jak vás někdo brutálně mučil a zabil, jak jste vy sami vraždili a znásilňovali? Co kdybyste v této inkarnaci měli projít procesem vyvazování z temna? Věřte, že byste nechtěli slyšet démony a jejich řev a výhrůžky, že vám zabijí děti. Dušička vás zná a ví, že byste to třeba nezvládli a vážně by to narušilo váš duchovní vývoj, kvůli kterému jste do této inkarnace přišli. 

Koukněte se, kolik lidiček skončilo na psychiatrii jenom proto, že se jim tento dar otevřel a oni nebyli připravení...Vše je jak má být. Připravili jste si balíček svých schopností ještě před narozením ve stavu naprosto otevřeného vědomí, kdy jste plánovali svůj život. Věřte si....věděli jste, co děláte, když jste  tuto schopnost duchovního sluchu a zraku odmítli. Mnohým z vás byl dán do vínku dar duchovního citu, či velmi dobrá intuice, kterou budete díky tomu, že neslyšíte a nevidíte více a více zdokonalovat. Buďte vděční milovaní, i za to. 

Jak nám přišel říci AA Michael, život není o tom, slyšet a vidět anděly, ale žít v lásce, dávat lásku a milovat bezpodmínečně. Ukažte ostatním své světlo, ukažte, jak dokážete za každé podmínky, žít v lásce a neodsuzovat a nesoudit.

Ukazujte milovaní, že život je nádherný, když ho naplníte láskou a vděčností. Vězte, jestli toto dokážete... andělé k vám promlouvají a vy je slyšíte.