Jdi na obsah Jdi na menu
 


SIRAEL

14. 4. 2015

images--49-.jpg

Čekáme na příjezd nového klienta, který za námi vážil cestu z daleka, aby se poradil. Předem se s Kačenkou napojujeme, a v tu nám přichází jméno „SIRAEL“.

Říkám… “to jméno je mi známé“,
na to Kačenka odvětí, že je to něco z temna. No a vysvětlení přišlo od bytostí světla.

Je to jeden z nejvyšších  démonů zde na Zemi. Počítejte s tím, že se bude bránit… válka začíná. Dozvěděl se o nás před 17ti dny, a protože je našeptávačem,  který ovlivňoval i našeho klienta, přichází s ním. Byl na nás zvědavý. Pán měl již dávno dorazit, ale nikde nikdo. Okamžitě jsme věděly, že je to proto, abychom se na tuto bytost temna připravily. Udělaly jsme ochranu i zesílenou ochranu prostorů, kde pracujeme i našich bytů včetně našich blízkých. Potom po pár minutách pán dorazil. Moc se omlouval, že vůbec nechápe, proč nastoupil do autobusu na druhou stranu… my ano.smiley

S klientem jsme pracovaly přes dvě hodiny a samozřejmě zde byl i problém, který způsoboval SIRAEL. Pána jsme uklidnily,
že od nás již odejde bez tohoto démona, protože on chce mluvit s námi. Celou dobu bylo slyšet od SIRAELA… “Narušujete můj prostor.“. S klientem jsme se rozloučily a vrátily se ke stolu… čekaly jsme.

SIRAEL se projevil v celé své velikosti. Krásný muž, jeho vlasy jsou bílé jakoby rozcuchané, nebo jakoby to byly hadí ocásky. Jeho oči planuly rudou barvou a nad ním se tyčila velká černá křídla.

Řekl, že nás chtěl poznat, uvidět ty v lidské podobě, kteří narušují jeho prostor. Dále řekl: „ Jestli budete šťourat do mého prostoru, vyhlásím vám válku, ale uvědomuji si, že na vás, jelikož jste ve vysokých dimenzích, nemohu, a jsem oslabený energiemi lásky, které na Zemi nyní proudí, ale na vaše přátele ano a na to nezapomeňte. Nikdy nezaniknu a nikdy nepřestanu, protože tu vždy budu, i kdyby ze mě zůstala jen snítka… zase vyrostu. Přes to zlo na Zemi přichází dobro, na to nezapomeňte. Vím o vás a budu tam pokaždé, když narušíte můj prostor.

Řekly jsme, že chápeme, že má zde na Zemi taky své poslání a je ještě plno lidí, kteří bohužel pouze přes zlo nachází dobro, ale ti, kteří se rozhodli jít do světla
a vyhledali naší pomoc, jsou pod naší ochranou a na to zase nesmí zapomínat on.

Tím naše konverzace skončila a on odešel… ale nám hrůzu nenahnal, démony odvádíme skoro každý den, protože plno klientů se na nás právě kvůli tomu obrací, takže uvidíme, jestli pochopil, že to myslíme vážně.

Víme, že máme velmi silnou ochranu od Boha a bytostí světla, a my jako inkarnovaní andělé svými křídly můžeme své blízké obalit a chránit. Jsme v bezpečí. wink