Jdi na obsah Jdi na menu
 


Síla lásky

10. 3. 2015

Mluvím k tobě Káťo, jsem Kryon a zdravím všechny na Zemi.

Síla lásky je důležitou složkou (součástí) na Zemi. Byla dána do vínku každému z vás, jen se jí nesnažte pochopit, přichází individuálně a ke každému zvlášť a v jiné formě lásky. Energie lásky jsou nedílnou součástí žití na vaší a jakékoliv planetě, kde vládne láska. Magnetická mřížka propouští sílu lásky a láskyplné energie v souladu přijímáme! Lidský posun do nové dimenze je nastartován s možností přijímání nových energií. 

Energie lásky jsou všude kolem nás, jen je důležité jí k sobě připustit a přijmout. V této nové dimenzi si spousta lidí neuvědomí jakou cestou se dát. Otevřou se jim nové kanály komunikace s druhými a mezi sebou. Tento posun vás vyzdvihne výše k toku energií. Ti, kteří mají karmu si jí rychleji uvědomí a lépe očistí. 

Forma odpuštění a uvědomění se blíží, jen pár jedinců zůstane tam, kde jsou, není jim dáno postoupit dál. Tím není nic ztraceno, tyto energie jim jsou přiděleny stejným způsobem jako vám, jen se
v tuto chvíli neotevřou. V příští inkarnaci vše budou mít lehčí a budou vnímavější. Vše jak má být.
Karmický způsob je důležitou součástí vašich životů a jak je psáno a již jsem řekl, některým jedincům je dáno si zrušit karmu vložením implantátu. Ne každý je připraven tento implantát převzít. Někteří lidé jsou tu, aby si přes karmu něco prožili a uvědomili. Je to pro ně moc důležité. Tato forma čištění je dovolena jen vyspělým duším, kteří si splnili, co měli a jsou ve fázi přijímání.

Tímto vás zdravím Kryon