Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rovnodennost

16. 3. 2015

Zdravím tě Kačenko, jsem Kryon z magnetické mřížky a přišel jsem ti nadiktovat poselství pro celý svět. V pondělí 15. 3. 2015 se
k energiím lásky a tolerance přidaly ještě silnější energie na dočištění neláskyplných energií plus negativních energií a dočištění DNA.

Když se spojí všechny tyto energie je to na lidské tělo doslova palba barev a energií a i otrlé duše (zkušené duše) to zasáhne.
Tyto silné energie pomůžou lidstvu očistit a dočistit veškeré zbytky (stopy, stíny), které v sobě mají.

21. 3. 2015 přijde první zlomový bod v myšlení lidstva. Nastane rovnodennost. Energie působí. Otevřou se nové brány lidstva.
Ne každému bude přáno do těchto bran nahlédnout a vstoupit.
Jen vyspělé duše budou moci těmito branami projít a načerpat nové znalosti, na posun lidstva. Lidé se budou probouzet a pomalu po krůčkách budou (začnou) měnit svoje návyky a bude jimi procházet (proudit) láska. Láska je všude kolem nás na každém kroku. Vždyť i Bůh vše tvoří v lásce a láskyplných energiích.

Rozhlédněte se kolem sebe moji drazí a otevřete svá srdce a mysl a začněte tvořit svůj vlastní svět. Láska proudí skrze vás a všichni lidé se probudíte a spojíte v jeden celek. Energie se zvýší na tolik, že zachráníte celý svět. Láska je všemocná láskyplná energie, ta zvládne spasit svět, přesně takový jak má být. Vše má svůj účel. Všechny ty války, vraždy a veškeré zlo mají pro toto lidstvo svůj význam. Vše se musí provalit (ukázat) napovrch tak, abyste si uvědomili vše co se na tomto světě děje. Láska nás vždy spojí
v celek. S tím, že se vše tutlalo a zametalo pod koberec je konec. Vy všichni jste předurčení žít v lásce a toleranci a máte na vše nárok bez výjimek každý. Tento zlom uvědomění se blíží. Lidé procitnou. Lidé s klapkami na očích procitnou v uvědomění lásky. Vše je tak jak má být.

Tímto vás zdravím váš Kryon