Jdi na obsah Jdi na menu
 


Prokletí domu

15. 4. 2015
images--43-.jpgDnes se nám povedl obzvláště zajímavý výkon.
Jak to začalo…

Před pár dny v rozhovoru s klientkou jsme narazily na pěkně vypečené prokletí domu
a všech lidí, kteří zde žijí, nebo s tímto domem úzce souvisí.

Co v tomto prokletí bylo obsaženo, nebylo ani tak mimořádné jako to, že toto prokletí bylo možné zrušit pouze v určitou hodinu, určitého dne.
Pouze tehdy se zviditelnilo. Ten den měl nastat opravdu brzo, kdybychom na to nepřišly, muselo by se čekat další rok.

Vzpomněly jsme si na pohádky pro děti a musely se smát, jak je to neuvěřitelné. Nicméně pohádka to fakt nebyla, bylo to velmi promyšlené a prohnané. Našly jsme zadavatele kletby, který má smlouvu s temnem, ale už jsme se nepídily po tom, co tuto kletbu vyslovil. Bylo řečeno, že to není důležité.

 Přišel se na nás podívat i Sirael o kterém se zmiňujeme v článku níže.
Je to jeden z nejvyšších démonů zde na Zemi a vypadá to, že si nad námi vzal dozor J a šťourá do všeho, kde má prsty temno a my zasahujeme.

Hned, jak jsme začaly, ozval se:“ Tak se holky ukažte“. Pousmály jsme se tomu, protože jsme byly obklopené archanděly a anděly, jen to tu zářilo. Hodina odbila a slova od Boha, která přicházela Kačence velmi láskyplně, ale rázně tuto kletbu zrušila a odebrala moc i tomu dotyčnému, který škodil. Nakonec jsme všem navrátily energie, které jim byli, touto kletbou vzaty a naplnily je láskou a hojností… včetně človíčka, který tuto kletbu vyslovil i tomu co jí zadal.

Nakonec si Sirael jenom odfrkl, „ tentokrát jste vyhrály“…což v poslední době od něho slyšíme stále… no možná ho to za nějakou dobu přestane bavit.wink