Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pozvednutí Země do šesté dimenze

3. 12. 2015

Zdravím vás moji drazí, já jsem Kryon z magnetické služby.

Moji milovaní, rád bych vám předal skrze tato slova plná lásky poselství k energiím, které k vám stále proudí se silnější intenzitou. 

Tato energie je pro vás všechny přítomná a důležitá k uvědomění a velkému duchovnímu posunu.

Spousta z vás již zaznamenala pocity beznaděje i myšlenky zůstat stát, ale není tomu tak. Stále jdete kupředu a načerpáváte tyto láskyplné energie s větší silou a na tyto energie (proudy bezpodmínečné lásky) reagujete každý z vás jiným způsobem
i podle síly, čistoty a uvědomění každého z vás. Proto se prosím, moji milovaní, přestaňte schovávat, před svými neláskyplnými energiemi, které díky této lásce vyplouvají na váš povrch. Jsou každým dnem silnější a budou stále zesilovat a já vám řeknu proč
.

Dne 16. 7. 2016 se díky vám všem zvedne planeta do šesté dimenze a vás všech je potřeba. 

Je třeba, abyste uchopili svojí vnitřní sílu. Jen s láskou tuto vaší planetu zvednete do vyššího vědomí. Každý z vás je zde důležitý.

Jen čistá láska zvedne plné vědomí celého lidstva a ten den už začal. 

Více a více lidských bytostí se začíná probouzet a zjišťovat proč tu vlastně jsou. I těchto lidí je potřeba k uvědomění a síly planety. Ukazujte jim správný směr, co je to bezpodmínečná láska i láska
k sobě samému. Pro tuto úplnost a zvednutí Země a vědění lidstva, otevření se sobě samému, do svého nitra a k načerpání informací sem plně proudí tyto láskyplné silné energie. Uvědomte si je, prosím, a pomáhejte druhým otevírat nitra jejich bytí, ať i oni mohou načerpávat v lásce.
 

Některým z vás se objeví znovu bolesti, krutosti i křivdy, které jste spáchali vy nebo jiní na vás. Prosím vás, s láskou si všímejte všech energií, které kolem vás i skrze vás proudí. Aby mohla vstoupit láska do vašich těl fyzických i duchovních, musí veškerá neláska ven a vím, že i tato neláska někdy bolí. 

S láskou vše odevzdejte a přijměte do svých bytí energie lásky, které skrze vás projdou a vyplují pak na povrch i poslední tajemství, která jsou ukryta i před vámi samýma. 

Prosím, přijímejte v lásce a otevřete plně svá srdce, své nitro
a povolte vstup těmto láskyplným energiím, které skrze vás láskyplně proudí a rozestupují se po všech místech nelásky
a vytlačují je na povrch k plnému pročištění a odevzdání.
 

Měsíc prosinec 2015 je důležitou součástí lidského posunu, proto ta síla. Mnozí z vás dojdou k plnému osvícení, ale i naopak. 

Tímto časem zde na vaší planetě končí spousta pracovníků světla, tedy takzvaných pracovníků světla. Dobře víme, že je jich zde u vás spousta. Vaše planeta se pomalu zvedá a už zde pro ně není místo. Budou dále pomalu ustupovat a končit. Již se jim nebude dařit. Pocítí svůj ústup sami na sobě. Tolik čisté lásky jim nebude dělat dobře na jejich bytí. Někteří si vše uvědomí a dají se správným směrem a ti kteří ne… tak pro ně je připravena jiná planeta (duplikát té vaší).

O této planetě jsem vám už povídal, tak více jindy. Láska
a uvědomění sílí. Vás všechny zde potřebujeme, jste kousek boha
a tou láskou se spojíte a zvednete celou planetu do vyšší dimenze a s láskou ukotvíte. Tak prosím nezavírejte oči a přijímejte lásku
a pročišťujte s láskou.

Milujeme vás, váš Kryon