Jdi na obsah Jdi na menu
 


Planeta Walkorm

18. 8. 2015

Moji milovaní, lechtivé proudy lásky k vám proudí celoživotně, ale způsob přijímání probíhá u každého zvlášť a individuálně. Miluji vás a jsem vám vděčný, jakým způsobem otevíráte svá srdce a jdete správnou cestou světla a lásky. I když máte před sebou ještě spoustu práce, tak my vidíme, jak vám to jde, a jste připraveni se probouzet.

Tento rok se toho moc a moc odehrálo a ještě odehraje, moji milovaní, ale není se čeho obávat. Vše bylo naplánováno do každičkého detailu. Pro záchranu vašeho lidstva je potřeba učinit spoustu zásadních řešení a jedno z nich vám s velikou láskou předávám dnešním poselstvím.

Jak mnozí již víte, z předchozích poselstvích, energie, které k vám proudí, jsou hluboce léčivé a čistící a díky těmto energiím se začíná dít spousta zvláštních událostí a každý z vás si je opět přebírá, jak nejlépe dovedete. Dnes vám sdělím, možná pro některé z vás novinu. Mnohé vyspělé duše, jste o tomto procesu slyšely. Samozřejmě se tato veliká událost bude odehrávat velice pomalu a věřte, že nikdo zatím nic nezaznamená. Jen mnohem vyspělejší duše než jsou mnozí z vás.

A tím je, že vaše sluneční soustava se rozpadá a je připravena tatáž identická Země, jako na které jste doposud žili, Tato planeta se dotváří k obrazu té vaší a jmenuje se WALKORM. Tato identická planeta bude sloužit jako překladiště duším neprobuzeným, nepřipraveným a také sloužícím druhé straně. Všechny tyto duše si potřebují projít těmito zkušenostmi a procesem probuzení.

Dvě sluneční soustavy (planety) jsou zapotřebí k vašemu životnímu posunu. A to je důležité si uvědomit. Milovaní moji, vůbec se nemusíte ničeho obávat, nikdo z těchto přesunutých duší nic nepozná. Bude to fungovat na stejném principu jako dosud, ale jen s jedním rozdílem, že teď jste na jedné planetě a žijete všichni dohromady, jako rozděleni na polovic. A od jisté doby tady na vaší planetě Zemi zůstanou jen pracovníci světla a nadále k vám budou další přibývat a na druhé planetě to bude stejné jako doposud. Tam se budou probouzet a učit se, a až budou připraveni, přejdou
z planety WALKORM na planetu Zemi. Tento proces si v prvním okamžiku ani neuvědomí a mnozí z vás nikdy. 
 VŠE SE ODEHRÁVÁ NA DUCHOVNÍ ÚROVNI

Tyto informace mezi vámi kolují už po staletí a věřte, vyspělé duše o tomto procesu vědí. Není se čeho obávat, čas poplyne stejným dílem, jako jste vnímali do dnes, jen s jedním rozdílem, že místo jedné planety budou dvě. Tento posun je moc důležitý pro záchranu vaší Země a bude plně úspěšný.

Vaše planeta se dnem 1. 1. 2016 zvedne do vyšších vibrací a vy všichni pochopíte, proč tento posun musel být uskutečněn. Děkuji vám všem, za vaší lásku a něhu jeden k druhému, tím se zvedá vibračně vaše krásná planeta a uvědomění vás všech. Každičký střípek světla ve vašem bytí pomůže všem kolem vás. Miluji vás moji drazí a věřte, k tomuto tématu se brzy vrátím. Musím poznamenat, že si jsme vědomi, že ne všichni pochopíte a jste připraveni přijmout tuto pravdu do vašich srdcí. Jen ti připravení již dávno o přesunu vědí.

Milujeme vás bytosti světla