Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pepíček

26. 3. 2015
 

bridge-19513__180-1-.jpgProbudí mě velmi nepříjemný pocit. Těsně vedle mé postele stojí malý chlapec s červenými boxerkami na rukou.

Podle vzhledu mu mohou být tak tři roky.

Přepadne mě velmi silný pocit strachu a bezmoci… jeho pocity, které prociťuji. Jeho oči jsou žluté a planou nenávistí. Najednou se vidím nad ním. Leží pode mnou, já ho svírám koleny a držím za ruce. Do těchto očí vysílám mohutné světlo, které jeho dušičku prosvěcují. Chlapec se zklidnil. Nenávist z očí zmizela. Do mysli mi přichází jeho příběh…

Příběh malého chlapce, kterého uškrtil jeho vlastní otec… tyto oči a tu nenávist bylo poslední, co uviděl, než zemřel. Jmenoval se Pepíček. Boxerky na jeho rukou, byly symbolem jeho obrany, se kterými bojoval za svůj život. Přišlo mi od Boha, že jeho otec byl pod vlivem démona, kterého v sobě má a démon zcela ovládl jeho duši i tělo.

Je to jen pár dnů co se to stalo a tento muž začíná procitat a uvědomovat si co udělal. Vnímám i jeho budoucnost, která není dlouhá. Za dva roky ho tento démon donutí se zastřelit. Smutné osudy, ale víme, že vše má svou příčinu… nic se neděje náhodou, touto hroznou zkušeností potřeboval projít jak Pepíček, tak jeho otec.

Bůh řekl, že duše tohoto muže nás potom vyhledá, a bude žádat o pomoc. Pepíček byl s námi ještě dva dny, aby se vzpamatoval. Potom jsme ho mohly odvést.