Jdi na obsah Jdi na menu
 


Očista Země

27. 10. 2015

Zdravím Vás moji drazí, já jsem Kryon z magnetické služby.

Moji milovaní, jsem moc rád, že mohu skrze svou partnerku promluvit a říct poselství pro vaši Zemi. Jak jste si mnozí mohli všimnout i na fyzické úrovni, přichází mnohonásobné energie, nejenom pro vás, ale i pro vaší Zem, která je pečlivě zaznamenává
a vytváří stejné očistné prvky jako vy.

Ano i vaše Zem potřebuje plnou péči a očistu stejně jako vy, vaše fyzická i duchovní těla. Každý z vás si tyto energie přebíráte vlastním způsobem, tak i matička Země přebírá a nakládá s těmito energiemi tím nejlepším způsobem.

Není nutné se bát, konec světa nebude (smích), jen malá očista. Proto ty bouře hurikány a vibrace sopečného pole. To všechno patří k silné očistě vaší Země. Když se nad tím zamyslíte, zjistíte krutou pravdu. Kdo, kdy z vás pomohl k plné očistě vaší milované planetě, vaší Zemi? Je tak krásná, láskyplná, poskytuje vám útočiště, domov. Teď, v tuto chvíli, se probouzí spousta a spousta z vás, moji milovaní, a vaše energie napomáhá vaší planetě se plně očistit a smýt veškeré neláskyplné energie, které vaší planetu sužují a proto je tato očista důležitá i pro Zemi.

I vy máte jedinečnou možnost plného láskyplného očištění a dočištění vašeho bytí. Někteří jedinci dosáhnou svého vrcholu a budou moci pomáhat a rozdávat láskyplné energie, rozšiřovat svá poslání a napomáhat vám, kteří o pomoc formou lásky požádáte. Jen nezapomeňte s láskou přijímat vibrace láskyplných energií. Proudí několikrát za den a tím vám mohou vyplavat různé přežilé energie k čištění. 

Vím, opakuji se, ale spousta z vás ještě nepochopila, že tyto energie, které nyní na planetu proudí, jsou pro vaše plné dočištění velice důležité. Je to pro vás všechny veliká pomoc od nás všech, tak jí prosím uchopte a vstřebejte do vašeho bytí. Nechte tyto láskyplné energie plně proudit vašim bytím a vyčkejte na reakce. Některým z vás může být i nevolno různými směry, to je pro vás známka toho, že vaše bytí není naprosto čisté a zahajte pročišťování celého vašeho bytí. 

Mnozí z vás tuto očistu láskou zvládnou sami, jiní budou potřebovat pomoc pracovníků světla. Oni o vás již vědí, i když vy sami ještě ne. Pracovníci světla, i vy tady máte velikou podporu, chopte se jí. Vaše mentální síla, vaše vibrace se zvedají a napomáháte nejen sobě, ale všem kolem vás, včetně vaší planetě.
I ta vaší lásku vibrace potřebuje. Miluje vás a žije pro vás.
 

Tím, že budete vysílat lásku a očistné láskyplné energie, tím jí velice pomůžete a věřte, plně tyto energie lásky vám navrátí zpět. Čím více lásky vyprodukujete, tím mnohonásobně se vám všem vrátí a na to je důležité pamatovat.

Tato láskyplná slova jsem vám chtěl tímto poselstvím předat

Váš milující Kryon