Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nová vlna solidarity

13. 3. 2015

Zdravím tě Kačenko jsem Kryon z magnetické mřížky a přišel jsem ti nadiktovat poselství pro celé lidstvo.

Dnešní den je vyjímečné datum. Spouští se nová vlna solidarity a nových energií, které k nám proudí z celého vesmíru. Budu se opět opakovat, jsou to energie plné lásky a tolerance. Lidé mají novou možnost se nadechnout a žít v lásce. 

Lidé, kteří žijí na této Zemi, žijí v krutosti a zahanbení. Vše co se děje na této Zemi má svůj smysl (proces). Tím, že zlo vychází napovrch, se má změnit myšlenkový pochod lidstva (uvědomění). Lidé si uvědomují všechny krutosti, které se páchali a páchají na celém světě.

Proto je zapotřebí lidem znovu otevřít oči a uvědomit si kdo jsme
a proč tu jsme. Proč tu jsme? Abychom si uvědomili sílu lásky
a  lásku mezi sebou přijímali a šířili. 
V tuto chvíli je toto uvědomění  důležité pro celý svět. Svět by měl poznat sílu lásky a začít žít
v jednotě lásky. Jen láska a tolerance zachrání svět před záhubou sami mezi sebou.

Tyto energie jsou nedílnou součástí pro celý svět. Energie lásky pohltí veškeré zlo na Zemi. Lidé procitnou a začnou mluvit o lásce, solidaritě k lidem, kteří tuto lásku potřebují k prozření tohoto světa. Nastartují to lidé, kteří jsou na vyšším postu a začnou se dít zázraky na Zemi. Tato hrstka lidí procitne a začnou pracovat na míru celého světa. Krutost a zloba z tohoto světa vymizí a začne nový život v lásce a toleranci. Vím, že mluvím o lásce v každé větě, ale když si uvědomíte sílu lásky, pochopíte celý svět. Láska je všude kam se podíváš, právě ta je nejmocnější energie, která hýbe celým světem.

Zdraví vás váš Kryon