Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kryon o fotonových proudech

12. 7. 2015

Zdravím vás moji drazí, já jsem Kryon z magnetické služby.

Moji milovaní, chtěl bych vám povědět něco o fotonových proudech, které k vám na Zemi proudí čím dál silněji a s intenzivnější silou. Tyto energie jsou větší silou lásky a energie pro novou dimenzionální rovinu. Jsou formou čistící, tak zároveň i nabíjející pro vaši Zemi. Jsou to velmi silné proudy, které můžete pociťovat i na svém fyzickém těle. Tyto energie mohou využívat úplně všichni, jen se naučte přijímat sílu a energie těchto proudů, jsou tu pro vás, a na to nezapomínejte. 

Každým nárazem proudu je důležité sladit tyto energie lásky se svou bytostnou existencí u vás na Zemi. Tímto slaďováním se energie rozprostře do celého vašeho bytostného já a tím nenastanou ve vašem fyzickém těle žádné blokace těchto energií. Co si budeme povídat ( pousmání), vaše fyzická schránka nepojme takové návaly, přítoky světla a lásky. Jsou to energie silného rázu, a proto je důležité se slaďovat několikrát za den. Nalaďte se na tyto vysokofrekvenční energie spolu s energiemi bytostí světla a lásky a slaďte je jak s jemnohmotnými těly, tak i s fyzickým tělem svého Bytí.  A řekněte:

Tyto energie slučuji v jedno a ukotvuji ve svém bytí a až u samého zemského jádra.

Slaďování energií je důležitá forma vaší existence, když vám bude nejhůře, věřte, nejste správně naladěni na vysoké frekvence svého těla. Když budete slaďovat, pocítíte úlevu celého vašeho bytí. Prosím moji milovaní, nezapomínejte na tuto afirmaci ladění. 

Brány pevného vědomí lidstva se začínají otvírat a záleží na vás jakým směrem se dáte. Mnohým z vás se stávají různé věci, začínají se vám vybavovat různé vzpomínky i útvary. Nezavírejte před nimi oči, jsou to symboly vidění a otvírání k vašim srdcím. Je důležité tyto okamžiky procítit a přijmout vše v lásce a s velikou úctou. Otvírá se Zem a nová éra potřebuje, abyste už otevřeli oči a pomáhali sami sobě i všem okolo. I matičce Zemi, je prosáklá krví a je velice důležité naplňovat světlem i láskou, každičký kousek vaší nádherné Země. Dost bylo krveprolití. 

Vstoupili jste do nové éry plného vědomí, která vám přináší přílivy a přílivy lásky. Uchopte tuto jedinečnou možnost a pomoc očistit naší planetu. Vždyť jí přenecháte vám a vašim blízkým. Je potřeba otevřít oči, uchopit možnost prosvítit vše kolem vás. Opakuji, dost bylo zla a ubližování. Vzpomeňte si, vždyť jste jeden celek, a jen jako jeden celek můžete táhnout za jeden provaz. 

Ano vím, nepůjde vše tak rychle, ale to, že se probouzíte a vyhledáváte pomoc pracovníků světla, je přeci úžasné. Jsou to první krůčky k očistě vaší planety od krveprolévání. Zkuste se zastavit a rozhlédnout se kolem sebe, ale berte na vědomí, co řeknete a jakým způsobem vše pojmete. Nemá cenu se vracet a ohlížet se. Je velmi důležité pochopit, proč se vše děje a jakým způsobem všechny neláskyplné energie zastavit. Proto se spousta z vás začíná probouzet, každičké světýlko lásky pomůže vaší Zemi se nastartovat a posunout se dál. A jít dál cestou rozvíjení. Jen láska dokáže pročistit to, co jiní znečistili. 

Proto moji drazí, neobviňujte nikoho a nikdy. Jen láska, ta nádherná láska naplní světlem vaší Zemi. Ještě jednou, prosím, odhoďte zlé masky a rozsviťte své lampičky, moji drazí, tím pomůžete všem kolem vás. To jsem vám chtěl říct pro začátek k této situaci, která se teď děje.