Jdi na obsah Jdi na menu
 


K Zemi se blíží kosmická loď

19. 11. 2015

Ve středu, 11.11.2015, se stala mimořádná a velmi vzrušující věc. Byly jsme právě uprostřed sezení s naší klientkou, když přišla od bytostí světla informace, že se k Zemi blíží kosmická loď s negativní mimozemskou civilizací. Měly jsme udělat ochranu Země a vyčkat. Což jsme okamžitě udělaly.

V ten moment hlásila Kačenka, že vidí ohromnou loď přes celou Zemi. Během několika sekund se nám přihlásil kapitán této lodě. Jeho obličej měl vzhled hada. Řekl, že nepřišli útočit, ale vzhledem k vývoji zde na Zemi se obávají o své děti. Přišli si pro ně a vše, co zde mají. Žádají nás o povolení je nalodit do vesmírné lodě. Někteří jsou i inkarnovaní a bude nutné, aby opustili tělo. Ti, kteří se rozhodli, že budou pokračovat ve svém vývoji ve světle tu budou ponecháni. Povolení samozřejmě dostali a potom jsme už jenom viděly, jak se k Zemi snáší zlaté světlo v podobě několika sloupců. Do těchto sloupců, jako zlaté jiskřičky začaly vcházet mimozemské bytosti z celé Země. Od kapitána této lodě přišla ještě informace, že se lidé nemají  ničeho obávat, že nepřišli vnášet strach, a že odchází. Jsou si vědomi, že zde již pro ně nejsou vhodné podmínky a plně respektují naše rozhodnutí zvyšovat vibrace Země a vyvíjet se ve světle. Přislíbil navrácení všech našich zdrojů, které nám vzali a omlouval se za nepříjemnosti, které zde na Zemi způsobili. Po celou dobu, kdy tato loď přilétla k Zemi asistovali Plejáďané a dohlíželi na bezpečí. V závěru této mimořádné události jsme viděly, jak si bytost světla a temna podávají ruku jako symbol vzájemného respektu a spolupráce.

Dnes 19.11.  přiletěla další loď a během dne bude probíhat evakuace.

Těchto lodí ještě do konce roku přiletí sedm. Myslím, že není nutné vysvětlovat, že nejsou našemu fyzickému zraku viditelné.

Další přílet je hlášen na 23.11.2015