Jdi na obsah Jdi na menu
 


Energie lásky a tolerance

9. 3. 2015

Zdravím tě Kačenko, já jsem Kryon z magnetické mřížky a přišel jsem ti nadiktovat poselství

Dnes sem na Zemi posíláme energie lásky a tolerance. 

Tyto energie jdou ke všem lidem. Samozřejmě lidé, bytosti, kteří tyto energie dokáží přijmout jsou na tom lépe. Je jednodušší tyto energie lásky vstřebat a upravit (převzít). 

Energie lásky a tolerance jsou pro tento lid, lidský myšlenkový pochod důležité. Mají spustit vlnu solidarity ke všem lidem. 

Dnešní myšlenkové pochody lidstva jsou zákeřné a kruté. Tímto by se měl změnit lidský přístup k druhým. Láska a láskyplné energie by měl přijmout každý z vás. 

Těchto láskyplných energií je kolem vás kvanta a kvanta, stačí je jen přijmout a požádat o ně. My, jako energie, je nemůžeme nikomu vnucovat, to by byla manipulace lidských bytostí. Ani ty jako jedinec nesmíš bez jeho vůle nikomu nic podsouvat. To je manipulace lidí (manipulátor).

Každý z vás má tuto možnost energii přijmout, jen na nich záleží. 

Spousta lidí, vás, tyto láskyplné energie cítí, jen nedokážou rozeznat co to je. Projevuje se to únavou, motáním hlavy, závratí. 

Energie lásky a tolerance jsou silné, nejsilnější a ať chcete nebo ne přijímáte je částečně i bez vašeho souhlasu. Jsou důležité na rozvoj lásky a stability k tomu, co se děje na celém světě. 

Láska a tolerance jsou důležitou součástí vašich životů k žití na této zemi, přijímejte je s láskou, tolerancí a velikou úctou.

Váš Kryon z magnetické mřížky